Love never die
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Love never die

Aici lasati imaginatia sa zburde libera.
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Mazgaleli...sa nu radetiva rog yo =))

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Elyy




Mesaje : 4
Puncte : 12
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/06/2011

Mazgaleli...sa nu radetiva rog yo =)) Empty
MesajSubiect: Mazgaleli...sa nu radetiva rog yo =))   Mazgaleli...sa nu radetiva rog yo =)) Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 7:17 pm

Sa pun niste desene, deobicei desenez din plictiseala asa ca nu sun chir reusite .....

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - a fost primul meu desen anime, l-am facut acum vreo 2 ani parca, nu-l mai am din pacate dar ma bucur ca i-am facut o poza cheers

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - ''Cheia inimii tale este la mine'', nu stiu de ce dar asa imi place sa numesc desenul acesta Rolling Eyes

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - si un mic emo anime girls rabbit
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 64
Puncte : 84
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Alba:P

Mazgaleli...sa nu radetiva rog yo =)) Empty
MesajSubiect: Re: Mazgaleli...sa nu radetiva rog yo =))   Mazgaleli...sa nu radetiva rog yo =)) Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 7:28 pm

Sunt superbe scumpa mea...astept sa mai vad...
Sus In jos
https://sasukesakura.forumgratuit.ro
Butterfly_ony

Butterfly_ony


Mesaje : 34
Puncte : 52
Reputatie : 0
Data de inscriere : 13/04/2011
Varsta : 28
Localizare : ..in lumea copilariei..

Mazgaleli...sa nu radetiva rog yo =)) Empty
MesajSubiect: Re: Mazgaleli...sa nu radetiva rog yo =))   Mazgaleli...sa nu radetiva rog yo =)) Icon_minitimeLun Dec 03, 2012 5:57 am

Pozele nu mai sunt vizibile! Topic blocat.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Mazgaleli...sa nu radetiva rog yo =)) Empty
MesajSubiect: Re: Mazgaleli...sa nu radetiva rog yo =))   Mazgaleli...sa nu radetiva rog yo =)) Icon_minitime

Sus In jos
 
Mazgaleli...sa nu radetiva rog yo =))
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Love never die :: Fan Zone :: Fan Art-
Mergi direct la: