Love never die
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Love never die

Aici lasati imaginatia sa zburde libera.
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Mostenirea

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 64
Puncte : 84
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Alba:P

Mostenirea Empty
MesajSubiect: Mostenirea   Mostenirea Icon_minitimeVin Apr 08, 2011 11:58 pm

Capitolul I.
Era o zi de primavara in care toti copacii erau infloriti.Pe o strada din marele oras tokio, o alee plina de pomi de ciresi infloriti se afla o vila uriasa.
In aceasta vila exista la etajul doi o camera in care se afla o fata de 15 ani care doarmea ca un inger cazut din cer.Acest inger avea parul roz ca cele mai dulci bomboane rasfirat pe toata perna care era invelita in matase roz.Aceasta fata avea mainile ridicate pe langa cap lasand la iveala o piele alba ca spuma laptelui.Fata era acoperita cu o plapuma de aceiasi culoare ca perna.Era o liniste mortuara in camera.Razele soarelui intrau firave pe geamul deschis al camerei.Fata dormea in continuare in acea liniste deplina pana cand >.< fratele mai mare al acesteia intra in camera si incepe sa urle ca disperatul.
Sakura trezireaaaaaaaaaa!!!!Intarzii la scoala pustoaico!Apoi acest baiat se trezeste cu o perna zdravana in fata.
Kennnn!!!!Iesi naibii din camera mea!!!!Boule care esti!In plus de asta nu ma pacalesti ca data trecuta!AZi este sambata!Asa ca iesi din camera mea!
K:Bine-bine suparacioaso!Nu esti amuzanta deloc.Hai ca azi trebuie sa te duc eu la dansuri pentru ca e prea departe si tu esti prea mica.
S:Si tu tare mare esti ai doar 18 ani!
K:Oricum sunt mai mare ca tine si nu mai tipa ca imi bubuie creieri!
S:Si asa nu s-ar face prea multa mizerie.Dupa ce auda Ken care era un baiat saten , bine facut , cam la 1,80 cu ochii verzi ca ai surorii lui dar totusi putin mai deschisi , sare p sora lui o gadile bine cat sa nu mai poata respira fata apoi iese din camera .Acestea mergea sa pregateasca micul dejun pentru "printesa" lui mai mica.
Sakura haruno caci acesta era numele ei , era o fata cu parul roz (cum am mai spus ) care ajungea pana la talie , ochi verzi de culoarea celui mai rar smarald , un corp cu forme bine definite . Fata merge la baie , face un dus si se imbraca .Aceasta purta o pereche de pantaloni scurti albi cu dungi verzi , albastre , gri , galbene si rosii , in sus un maieu ticlam si o camasa care avea toate culorile.In picioare avea sandale lbe de piele si apoi aceasta isi puse la gat un lantisor de aur ce avea un medalion in forma de inimioara.Si-a facut unghile negre apoi a coborat in viteza la parterul vilei.Acolo fratele ei se chinuia sa faca mancarea preferata a surorii lui mai mici.
Aceasta cand isi vede fratele chinuinduse merge in spatele lui chiar cand acesta facuse o miscare cu c;latita.Cand Ken arunca clatita in sus Sakura a sipat puternic si asa clatita a ajuns pe fata lui Ken care numa ca nu isi strangea susrioara lui "cumintica" de gat.
S:Razbunarea e dulce fratioare!
K:A da ..apoi acesta o prinde pe Sakura de talie si incepe sa o gadile din rasputeri.Fata deja nu mai putea respira.Apoi cei doi se opresc si incep sa manance.Dupa acea Ken merge la masina si vine si Sakura.Cei doi merg pe strazile aglomerate ale tokioului.Intr-un final cei doi ajung la scoala de dans .Rozalia intra inauntru si este intampinata de rivala ei .O fata pe nume Ino Yamanaka.Aceasta era o fata blonda , situatia financiara era la fel ca a Sakurei dar aceasta avea mult mai multe fite.Cele doua erau rivale din clasa a III a. Sakura nu o suporta de nici o culoare si nici nu era fata care sa isi pastreze calmul.
I:Mai mai pe cine avem noi aici.Daca nu e chiar cea mai proasta dansatoare.
S:Ino nu vrei tu sa taci.Chiar stii gluma cu furtunul?
I:Nu...
S:Jet..Apoi aceasta incearca sa plece dar Ino incearca sa se razbune.Sakura se impiedica dar printr-o miscare foarte greu de executat si pentru un profesionit se fereste.Rozalia era uimita de ce a reusit sa faca.
I:Iesti o ciudata Haruno!Am plecat de aici ! Pa pa .
S:Cum am reusit chestia aia.Apoi rozalia isi ia geanta de jos si pleaca in sala de dans unde o asteptau colegele si pietenele ei de o viata.Acestea erau:Temari o fata de 18 ani la fel de rebela ca Sakura.Aceasta avea 4 codite prinse la spate, un corp de invidiat si era o incapatanata la fel ca Sakura.Sakura ii spunea mereu Sis de la sister.Cele doua se intelegeau de minune.Mai era Tenten o fata ce aveva doua codite, ochi caprui si era de gasca.Se intelegea bine cu Sakura si isi spuneau cele mai mari secrete.Hinata o fata extrem de timida, cu parul brunet cu reflexi albastre si cu ochi de un albastru deschis deschi.Era de gasca dar prea sperioasa.Fete povestesc umpic apoi se pregatesc de dans.Dar cand sa inceapa dansul apar "ei ".Cel mai negru cosmar al Sakurei."Ei" fiind baietii.Din gasca lor facea parte :Naruto un tip[ de gasca dupa parearea Sakurei , blond ca spicele de grau , cu ochi albastri ca marea si foarte hiperactiv.Hinata se topea dupa el.Mai era neji care era varul Hinatei un tip bine facut cu parul mai lung prins intr-o coada si cu ochii la fel ca ai Hinatei.Kiba un tip super amuzant , destul de nebun ce o facea pe Sakura sa isi piarda rabdarea foarte repede ,Lee un tip nebun dupa Sakura dar cand rozalia il vedea numa canu voma si "el".Gaara care era de altfel si cel mai bun prieten al Sakurei.Cat ca Sakura il ura pentru ca era un pervers cu P mare si mereu o tachina dar totusi fata era obisnuta.Apoi dupa toate prezentarile facute baietii se apropie de fete si..........
Sus In jos
https://sasukesakura.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 64
Puncte : 84
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Alba:P

Mostenirea Empty
MesajSubiect: Re: Mostenirea   Mostenirea Icon_minitimeVin Apr 08, 2011 11:59 pm

Capitolul II
Apoi dupa toate prezentarile facute baietii se apropie de fete si incep sa le gadile dar profu de dans le strica toata distractia.Dupa 4 ore de dans continuu toti erau terminati dar Sakurei ii veni idee .
S:Hei m-am gandit sa dau cea mai tare petrecere facuta vreo data si sunteti toti invitati.Deci veniti??Hinata stia ca idee prietenei sale nu e asa stralucita si ca se va baga in incurcatura.Asa ca bruneta a incercat sa o convinga pe fata ca nu e idee buna dar Sakura era asa incapatanata si nu dorea sa asculte.
Rozalia merge acasa si incepe sa se pregateasca .Fata se imbraca cu o pereche de bligi scurti taiati in diferite locuri , un maieu ticlam si o camasa cu toate culorile descheiata, in picioare tenisi albastri , s-a machiat tare cu negru pe la ochi si cu un lucuiu de buze de culoarea capsunei.
Sakura:
Bun acum sunt gata , sa sun dupa pizza si sa il anunt si pe prostu' de fratimio de petrecere sa nu se sperie de ce o sa gaseasca.A firar era sa uit sa ii sun pe ai mei sa vad pe unde sunt sa nu ma trezesc naibii cu ei acasa.Asa sa ii trimit mesaj la Ken "Frate vezi ca dau petrecere acasa hai cu prieteni...te pup pa"
Ken:Stateam linistit si povesteam cu prietenii mei cand primesc un mesaj. Era de la sora mea ,oare ce mai face nebuna asta/! Doamne asta e nebuna rau!!Da o petrecere , prietenii mei m-au batut la cap sa mergem ca e idee buna dar eu aveam o presimtire proasta.Pun pariu ca Sakura se face manga dar asta e va fi vina ei nu a mea.
Sakura:
Bun petrecerea incepe, pizza a sosit , bautura este cat china iar parintii sunt in Franta.Si acum sa incepem dar nu termin de zis ca se aude suneria iar pe usa intra :Hinata care ma strica de cum am deschis usa la cap sa nu e o idee buna si bla bla bla dar i-am fcut semn la naruto si acesta a luat-o de mana si a intrat in casa , Neji cre era cu Tenten , Nebunul de Gaara care mi-a zambit pervers stiu ce are el de gand dar nici sa nu isi inchpuie , Kiba si multi alti prieteni.Apoi dupa cca. 30 minute vine si fratemio care era uimit cat de repede am distrus casa.
Ken:
Eram pe drum si deja se auzea muzica asurzitoare.E clar Sakura e dusa rau.Toti prietenii meu o adorau la cat de nebuna era dar eu stiam ca nu e bine ce face.
Saku:
DE cum a venit fratemio a inceput sa predice .Doamne ar trebuii sa se ia de mana cu Hina dar ma rog.Pai incepem sa ben , fumam , sarutam si altele.In casa era o galagie asurzitoare.Pe pereti numai Cola si pizza , pe jos tigari si sticle goale de Jack.Eu si Temari dadeam concurs care termina mai repede sticla de Jack.Normal ca eu am castigat s spre mirarea mea inca ma tineam pe picioare.
Ken:E clar! Soramea e manga dar nu o salvez de data asta.
Saku:
Dada fratemio*hic* se ingrijora*hic* iar eu..*hic* da e clar is beata defapt is muci , maga nici nu mai stiu dar imi sae repede betia cand aud aud un strigat.
SAKURA Harunooooo!!!!! :><: upsss erau parinti mei.Bun am dat de naiba.Sa gasesc o scuza dar ce puii mei nu imi vine nici una.
Mama!!!Buna ce faceti voi aici???Parca erati in franta nu?? :<<: *hic'*
Sakura Haruno u ai baut?apoi mama ma miroase si se dai 2-3 pasi inapoi.Erau rosii de nervi parintii mei.Fratemio ca toti ceilalti stateau cu gura cascata.Hinata nu stia ce sa faca sa ma scoata din problema asta dar saraca nu avea ce face.
Tata: Domnisoara dac crezi ca vei scapa te inseli!Crezi ca daca ai banii nostri si casa faci ce vrei?!
mama:Scumpul..dar mama nu apuca sa trmine propozitia deoarece isi da seama de unde am avut bani de asa o petrecere...banii de vacanta , cam 7.000 $ am stricat.
Mama:Spune-mi ca nu ai banii de..dar nu apuca sa termine deorece eu ii raspund linistita "DA".Aceasta mai sa pice jos.Nu ca nu aveam de unde sa luam altii dar incercau sa ma faca responsabila si nu prea reusau.Dar de data asta a iesit rau de tot. .Dupa ce tata a zbierat bine la mine si la prietenii si ia scos afara cea ce ma scos si pe mine din pepeni mi-a spus decizia lor.Era un chin pur si simplu.
T+M:Sakura am hotarat sa te trimitem in Tibet.Eu si fratemio am ramas socati.Wow stai doar eu ?! dece doar eu???si Ken care se uita ca la poarta noua a participat.
Dar tata mi-a taiat-o repede:Nu mai comenta!De data asta tu esti devina nu Ken! Si vorbim foarte serios in legatura cu plecatul.Acum dute si ulcate deoarece maine pleci la ra 5:00 am.
La cat????? ..Voi ati inebunit?? nici gand si ce naiba sa fac eu in taranimea sau ce o fi acolo...apoi parintii imi spun ca am sa muncesc si am sa invat arte martiale si cum sa ma comport.Imi va prinde bine cica...dada sa o creada ei o sa fug de acolo cu prima ocazie.Apoi u incerc sa scap si sa plec in camera dar tata ma prinde de mana si imi spune ca u scap si ca trebe sa fac curat cat ca mai sunt 3 ore pana lazbor.Apoi acestia pleaca suparati.
Ken:
Eram inca socat de ce a patit Sakura si am incercat sa o ajut dar aceasta s-a rastit la mine spunand ca eu am stiut ca ei vin si ca sunt un tradator si ca nu mai vorbeste cu mine.Dar am convins-o sa ma ierte si am curatat eu in timp ce ea si-a facut bagajele.Apoi i-am auzit pe ai mei discutand.Se pare ca Sakura ramane acolo si 2 ani.Asta una nebuna va nebuni daca aude cat trebe sa steie cu prostii aia.
Saku:
Imi faceam bagajul.O lacrima mi s-a scurs pe obraz dar nu i-am dat atentie.Eram trista apoi parintii mei vin in camera si imi spun ca trebuie sa stau cam 2 ani?!!!! cat astia au inebunit e clar nu sunt normali .Cum sa plec 2 ani , sa ratez atatea petreceri si alte chestii am incput sa urlu ca disperata la ei.Fratemio a incercat sa ma calmeze si a reusit apoi dupa 1 ora ai mei vin in camera si imi spun ca e timpul sa plecam.Toti prietenii mei erau la aeroport , Hinata ma si intrista ma si amuza plangea de mama focului dar macar era in bratele lui Naruto.
Ma urc in avion si acesta decoleaza, vad cum pietenii mei dispar iar eu ma duc in necunoscut.Dupa circa 13 ore de zburat am ajuns .Acolo erau destul de multi oameni si o vedere panoramica extraordinara.Apoi m-ai sa se prabusasca cerul peste mine, vad cam 10 oameni defapt baieti bine facuti foarte draguti care tineau in mana un carton pe care scria numele meu ma indrept spre ei si arunc o mutra ceva in genul : Ce naiba vreti?! Acestia s uita la mine la la felul 14 si zambesc smecher.Ooooo se pare ca nu e sfarsitul lumi si la cum ii vad eu pe acesti baieti stiu de tigari , bautura , fete si altele .
Apoi acestia.......
Sus In jos
https://sasukesakura.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 64
Puncte : 84
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Alba:P

Mostenirea Empty
MesajSubiect: Re: Mostenirea   Mostenirea Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 12:01 am

Capitolul III
Mergeam dea lungul holului si ma gandeam ce fac prietenii mei acum.fratele meu si parintii mei dar si asa tot fug eu de aici.Apoi ajung intr-o curte plina cu flori incluzivi catva ciresi infloriti.Baietii se uitau la mine ca pisica-n calendar.Apoi spre mine a venit un domn cam la 30-33 de ani si mi-a zambit prieteneste.Acesta avea un corp bine facut , parul gri foarte ciufulit.Apoi acesta se prezinta , imi spune ca este profu' meu de arte martiale iar cand nu este el il voi avea supraveghetor pe un tip Sasuke Uchiha cica.Cine o fi si fraieru!!!??Dar soc..WOW , in fata mea apare un baiat cam la 19 ani . parul negru facut la ceafa tepi , un corp de invidiat , ochii negri ca si carbunii .Acesta era imbracat intr-o pereche de pantaloni negrii si un maieu alb.Aceste mi zambeste dar nu orice fel de zambet.Ok...nu am mai vazut un asa zambet , atat de pervers!!!Doamne am ajuns pe mana baietilor!dar si asa nu stau eu prea mult.Fug cu prima ocazie.
Din perspectiva lui Sasuke:
Profu' ma striga si in fata cand ies vad o tipa..mama ce corp are dar nu pot sa cred profu ma pus sa am grija de papusa asta .Vi mi-a dat unda verde , cica profu a spus ca a facut ravagii acasa si ca trebe sa sta o vreme aici.Ok....o imblanzesc eu dar nu cred ca e nevoie , pare un mielusel.Apoi zambesc destul de pervers vazand-o pe rozalia asta ca incepe sa chicoteasca.Bun am ce face acum...apoi profu pleaca si ne lasa cu noa mea "eleva".Ce teme o sa ii dau eu..dar nu termin pentru ca simt cum vaca de Karin mi se arunca in spate.Doamne fata asta e disperata dupa... .
Sakura:
Apoi dupa 2 minute vad o roscata cum se arunca in bratele viitorului meu brunet.Mama ce o iau eu de par pe parasuta asta.Strangeam putin pumnul cat sa nu se bserve.Apoi ma uit la Sasuke care o da violent pe Karin cica asta ii era numele vitei din spatele lui.Cei 2 se certau ma ceva ca si 2 copii mici.Dar gandurile nebune imi sunt intrerupte de telefonul meu care suna in disperare.Era melodia rihannei S&M.O ador iar baietii se uita la mine si zambesc gandinduse ce nebunii ar putea face.
Erau prietenii mei care sunau.Am raspuns fericita si nu puteam sa cred ca m-au sunat.Am inceput sa vorbim si sa radem dar simt cum telefonul imi este luat din mana si aruncat pe asfalt.Praf s-a facut , iar eu eram rosie de nervi.Cand ma uit vad o batrana blonda cu ochi caprui , se tot dadea ea cu creme sa arate bine dar tot ca o mumie era , tipa se numea tsunade si era sefa intregului teplu .
Nimeni nu ii iesea din vorba dar i s-a terminat cu binele.Se uita la mine si imi zambeste badjocoritor.Nici ea nici nimeni nu se astepta dar eu crezanduma mai desteapta incep sa urlu si sa fac crize si sa ii "urez" de "bine".Acestea ramane surprinsa, nimeni nu a mai urlat in fata ei de multa vreme.Sasuke si ceilalti ma priveau uimiti si nu le venea sa creada ce am indraznit sa fac, Karin era cu ochii cat cepele pe mine.Tot templul se uita la noi.Aceasta se preface sa se intoarce dar vad cum se lasa ciuc si face o roata sa imi puna piedica.Toata lumea era surprinsa ca tsunade a facut din prima "tornada " dar eu numai din reflex m-am ferit.Nu imi venea sa cred asa ceva.Aceasta ramane uimita si incepe sa ii dea cu putere dar observ ca din mana ii apare ceva verde parca era energie dar cei de aici spuneau ca e chakra.Ma rog chiar nu imi pasa.Aceasta facea miscari iar eu ma feream de ele imediat.Si eu eram uimita de ce bine ma descurc.
Dupa o jumate de ora sau chiar mai mult aceasta imi intoarce spatele zambind spunandumi ca de acum in colo ea ma va antrena.Am ramas cu gura cascata la fel ca si ceilalti.Eu eram uimita de ce s-a intamplat.M-am asezat pe o bancuta si am inceput sa ma gandesc ce se intampla cu mine.Mi-am amintit de bataia cu Ino cand am executat o miscare sa ma apar , su cand am vrut sa iau o cutie de lapte din frigider si am ropt usa frigiderului.Ceva nu era normal cu mine de un timp.
Tsunade:
Am luptat cu fata asta 45 de minute si s- ferit de fiecare miscare a mea.Dar nu e..nu nu are cum sa fie sigur a avut noroc, sau poate ..dar nunu are cum sa fie...o ce tampenii vorbesc e doar o pustoaica rasfatata ce le-a avut pe toate dar ii sterg eu ifosele.Mai bine sa am grija la ea , pare cam dusa de acasa si nu am chef de probleme.Apoi in biroul meu de culoare bej intra Shizune.O fata cu parul scrurt negru la vreo 26 de ani , foarte draguta si foarte ascultatoare.Aceasta vine sa vada daca sunt bine si daca nu vreau un ceai apoi ii spun sa se aseze sa povestim.
Sakura :
Am stat pe banca aia tampita pana am inghetat.Vai ce ma enervat stafida aia dar o pun eu la respect.Nu imi strica ea mie telefonul de la Ken .Ar trebui sa ma mai plimb sa vad ce mai este pe aici.Asa ca ma ridic de pe banca si incep sa o iau tot in fata , am trecut pe langa o tufa cu trandafiri.Acesti aveau o culoare splendida , un rosu sangeriu iar mmireasma lor se simtea puternic.Am mers mai departe, eram pe o alee doar eu si luna cea alba.Arata ca un cerc de puf.Apoi continui sa ma plimb si sa ma gandesc la ce s-a intampla azi si la ce se va mai intampla in urmatoarele 3 zile pentru ca am de gand sa plec.Imi e dor de petreceri , baieti si Jack-ul tatei care trebe sa il dechid eu.Si sa nu uitam tigarile.A si sa vad poate il bag in valiza si pe brunetul ala pervers.Nu mi-ar prinde rau pe avion.As avea cu cine sa ma joc.
Bun Sakura hai ca delirezi , asa ca ma intorc inspre camera mea , sa ma culc lupta de azi a fost grea pentru mine.Mergeam si mergeam si ma gandeam ce nebunii puteam eu sa fac pe vremea asta acasa dar nooooo eu sunt in Tibet trasura in el de Tibet.Si in timp ce ma plimbam si ma gandeaam , sumt intrerupta brutal de roscata aia.Karin parca.
Aceasta se propteste in fata mea ca proasta , se stramba la mine si incepe sa urle sgariandu-ma pe creier.Aceasta urla, sa il las pe Sasuke in pace ca e al ei si ca ma omoara daca pun mana pe el.Si prostii deastea dar cine o asculta si pe asta.Ma apropiu de ea si ii spun in soapta zambind nestiind ca suntem urmarite de toti baietii :
-Auzi roscato daca vreau sa fac (iertati-ma nu stiu ce vorbesc) cu el o fac si nici tu nici nimeni nu ma opreste si poate vrei sa iti fac o coafiura noua.Asa ca taci in mumata din gura si fugi cat poti de tare.Apoi ii zambesc badjocoritor si plec.Dupa acea mica "intelegere" intre mine si roscata plec lasand-o pe Karin cu gura cascata si pe baieti zambind.Iar Sasuke uimit de ce i-am spus "iubitei" lui.Ajung in camera si ma culc.Era franta , ajung repede in tara viselor.
Dar dimineata urmatoare... Very Happy
Sus In jos
https://sasukesakura.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 64
Puncte : 84
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Alba:P

Mostenirea Empty
MesajSubiect: Re: Mostenirea   Mostenirea Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 11:35 pm

CAPITOLUL IV
Dar dimineata urmatoare , in jurul ore 4:50 in camera Sakurei intra Sasuke si gasca lui care incep sa urle ca nebunii.Gasca lui Sasuke era formata din:Itachi fratele mai mare a lui Sasuke , un tip serios dar dupa ce il cunosti foarte amuzant si pervers se vede cu cine seamana Sasuke acesta avea ochii negrii ca smoala si un par lung negru prins intr-o coada la spate , un tip Pei ce avea parul portocaliu zeci de pirsinguri(nu stiu cum se scrie) si am auzit ca era bun in lupta corp la corp acesta mai avea o sora Konan , o fata frumusica de vreo 17 ani cu 2 ani mai mica ca fratele ei ,ea avea parul albastru tuns scurt, Sasori un tip cu parul roscat ciufulit bine ,se pare ca baiatul asta e cam dragut si se spune ca e un maestru in papusile de lupta poate ma amuz putin cu el dar acum brunetul este la rand.Deidara un tip blond cu ochi albastri ca marea , parul lung prins intr-o coada , un tp Suigestu foarte amuzant care s-a dat la fiecare fata de aici dar nu prea i-a reusit , "ingerasul" de Karin si un tip Juungo care nu statea prea bine cu nervii dar in rest ok.
Sakura buimaca si enervata la MAXIM ia vaza de langa patul ei si arunca la intamplare reusind sa o ude leoarca pe Tsunade care nu stia dece urla elevii asa tare.Toata lumea a amutit si era extrem de speriata pana si Sasuke a facut un pas inapoi.Tsunade zambea si s-a dus langa patul fetei si ii spune ca daca nu se ridica ii face viata un chin.
Rozalia recunoaste acea voce de"demon" si se ridica in pozitie de drepti.Toti au bufnit in ras si drept pedeapsa Tsunade i-a pus sa faca 760 de flotari.

Sakura:
Eram uimita ce usor exetau adolescentii flotarile. Eu nu reusam sa fac 5 da mite 760.Apoi Tsunade ma priveste si imi spune sa imi iau ceva decent pe mine si sa vin in curte.Intradevar aveam o perehe de pantaloni scurti foarte mulati si un tricou marimea xxl. asa imi pacea sa dorm , ma simt mult mai bine si mai relaxata.Pai ascult ordinele si ma imbrac intr-o pereche de pantaloni scurti de blugi , o camasa ce avea fondul albastru si pe acest material liniute de toate culorile.Camasa imi era prinsa cu nod sub piept iar parul prins intr-o coada.In picioare papucii mei de baza;tenisi.
Dupa ce ma imbrac si ma spal pe fata si dinti merg in curte unde Tunade imi spune ce voi avea de facut.Mai sa cad jos nu alta.Aceasta stafida mumificata imi spune ca trebuie sa fac curat la porci , la oi si apo 120 flotari , 300 genoflexiun si sa fac de 20 ori spagatul din aer si inca vroia sa imi mai spune dar iam spus ca nu sunt de la circ sa fac atatea si sa puna frana,blonda s-a enervat dar putin imi pasa.Si asa eram prost dispusa in cauza catorva "cumintei " ce mi-au dat desteptarea.Pai dupa ce urlu de cateva ori si dau cu piciorul , am de gand sa nu fac nimic s sa raman incapatanata.Konan vine la mine si numai ca nu ma implora sa fac ce mi-a spus baba aia nesuferita.Doamne fata asta e mai ceva ca mama dar vazand ca mai are putin si plange am acceptat sa fac munca aceea scarboasa.Doar pentru Kony cum ii spun eu.Pai l-am rugat pe Sasuke sa ma duca la porci.SOC!!!!Miroseau ingrozitor. erau multi si faceau un sunet ciudat.Plus ca aveau un nas in forma de cerc!!Yah!! Am vazut porci dar pe masa de craciun gata taiati.Doamne si sa nu mai repet mirosul era oribil!Sasuke ma privea amuzat si gasca iar eu nu mai puteam de nervi dar stai !simt ceva! nu! am trecut ca fulgerul printe "noii mei colegi" fix la baie.Da cred ca ati inteles.Dupa ce am terminat si m-am spalat pe dinti am mers inapoi.Doamne si ca sa ma amuze si mai tare Sui mi-a spus sa ma gandesc ca miroase a Armani sau Dolce Gabanna.Sfinte Sisoe daca parfumurile acelea ar avea un asa miros ar fi dat faliment de mult.Si cu chiu cu vai am inceput sa fac curat la porci.Deci gasca lui Sasuke si bineinteles ca si el au ras pe cinste ,apoi am mers la gaini de unde am luat ouale.GATA!!In viata mea nu mai mananc oua de gaina.Nu pot sa cred ca ies prin"O MAMA MIA"!!!Asta e prea detot.Apoi oile.Chestile alea sunt malefice dea dreptul.Au ele ochisorii asa dulci dar sa vezi cand fugi dupa ele sa le mulgi si sa mai si aluneci intr-o "placintuta"CU FATA!!Doamne pe Sasuke il durea purta de ras.
Dupa ce am terminat cu animalele alea satanice dea dreptul am ajuns la exercitiile fizice.Toti au fost mirai sa vada ce incapatanata sunt si nu ma las iar la spagatul din aer baietii doar strangeau din picioare cand vedeau ce bine aterizez.Ar fi un chin pentru ei si chiar cand sa scap sa merg in camera "desteapta" de Karin imi pune piedica si dau cu capul de ciment. !Gata" praf o fac si pe asta.Dar Sasuke se paga in fata si imi zambeste pervers iar cand ma uit la roscata aceasta imi scoate limba.Gata m-am intors180 grade , am scapat de Sasuke si o prind pe Karin de mana si o trantesc de un perete.Chiar cand sa-i dai un pumn Sasuke urla si ma desconcentrez.La contactul pumnului meu cu peretele s-a auzit un senet oribil.Apoi numai samge pe perete.Karin a zambit dar dupa cca.2 sec. tot peretele a fost jos.Toti inclusiv eu eram stupefiati de ce s-a intamplat.Apoi ii ocolesc pe toti si fug in camera mea dandu-mi drumul la apa sa fac o baie calda.
Sasuke:
Eram inlemnit , Karin tremura ca branza ,daca eu eram in locul lui Karin si nu apucam sa ma feresc cred ca imi facea capul tandari.Fata asta are ceva special si aflu eu ce.O iau pe Karin in brate si o duc in camera ei , are nevoie de odihna.Dupa ce maintorc la gasca mai povestim si mergem la culcare.Ma tot gandeam si supa ce m-am pus in pat la ce s-a intamplat si la faptul ca incep sa simt ceva pentru Sakura.WOW ce ..sasuke cred ca ai inebunit , asae buna o noapte dar totusi...
Sakura :
M-am bagat mai bine zis aruncata in vana cu apa calda si am stat ore bune acolo.Ma gandeam ce s-a tot intamplat , ceva se schimba si nu imi placea.Eram cam speriata.Tot corpul ma durea dar apa imi facea bine parca era o atingere fina care imi alina durerea.Dar dintr-o data tresar,astazi era ziua lui Ken .Iar eu nu aveam un cadou , nu eram langa el.Imi e tare dor de nebunu' meu fratior si camarad in prostii.Cred ca as avea nevoie de imbratisarea lui calda.Dar asta este .
Apoi dupa ce m-am saturat sa stau in apa merg in pat.Stateam si ma tot gandeam ce mult imi lipses prieteni si familia,dar am si aici prieteni dar totusi.Gata m-am saturat si totusi sunt prea obosita asa ca ma culc.In 2 minute adorm dusa.
Dimineata surpriza Konan era la mine in camera .Fata era imbracata intro bluza lila cu un umar cazut, o fustita ticlam si balerini abi.Foarte simplu. Aceasta ma trezeste incet.Ma trezesc si o iau in brate lasand-o fara cuvinte.Nu stia ce sa imi spune iar eu ii spun in soapta ca imi e ca o sora si ca tin la ea mai mult ca la orice pe lume si daca va avea nevoie de bani sa imi spuna.Aceasta ma imbratiseaza si imi spune ca astazi suntem liberi vrea sa imi faca o surpriza.Eu dau afirmativ din cap , o sarut pe frunte merg in baaie , ma pregatesc ma imbrac intr- pereche de blugi , un tricoumulat si un bolero negru iar in picioare balerini negrii.Ma machez discret , imi par imi pun o agrafa si ies putin cu Konan sa povestim.
Aceasta imi spune ca si Tsunade a fost la fel ca mine de rebela din cate stie ea si avea gura la fel de mare.Mai radeam ma mai intristam dar la un moment dat ma intristez tare oprinduma din mers.Fata ma priveste si imi ridica barbia uitanduse in ochii mei.Aceasta ma intreaba ce am si i-am spus ca ieri a fost ziua fratelui meu si nici nu i-am urat un "la multi ani" cum faceam eu..dar na asta e.Apoi trecem pe langa un loc intunecos iar de acolo ies cam 3 baieti bine facuti.Chiar erau draguti dar intr-un moment de neatentie acestia apar in spatele nostru si....nextul maine :** sper sa va placa
Sus In jos
https://sasukesakura.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 64
Puncte : 84
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Alba:P

Mostenirea Empty
MesajSubiect: Re: Mostenirea   Mostenirea Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 11:37 pm

CAPITOLUL V
Chiar erau draguti dar intr-un moment de neatentie acestia apar in spatele nostru si mie imi prind mana la spate iar pe Konan o trantesc pe jos.Unu dintre baieti se numea Kabuto acesta era bine facut , par gri .Tipul era imbracat cu o camasa neaga si pantaloni gri iar in picioare tenisi.Kabuto se pune peste konan si incepe sa ii rupa hainele.Aceasta urla si o auzeam cum suspina.
Pe mine ma prins un tip cu parul negru si lung.Ochii lui semanau cu cei ai unui sarpe.Toti ii spuneau maestrul sau Orochimaru.Aceasta ma tranteste de peretele rege si incepe sa ma sarute violent.Dar strigatul imi este oprit de Konan care tremura.Clar a fost violata.A da mai era inca un tip Haki cu parul lung si alb arata bine dar nu prea aveam timp de complimente.Cei trei se arunca peste bine si incep sa ma dezbrac dar vad negru in fata ochilor cand o vad pe Konan in ce stare era.
Nu mai stau pe ganduri si incep sa ii lovesc cu tot ce apuc.Dar la un moment dat simt cum ceva fierbinte imi invadeaza corpul.Apoi din mine iasa chakra mov cu negru.Aratam super iar ochii imi devin un verde stralucitor!!!Toti se trag inapoi , o privesc inca o data pe Konan si ma napustesc asupra lor.Pe Haki il prind de par si ii prind gatul in jurul glesnelor mele apoi ma ridic in maini si ma invart , picioarele mele facand un cerc.A da si capul lui Haki era rupt.Toata eram improscata cu sange.
Orochimaru si Kabuto au apucat sa fuga , eu am vazut dar chakra mov mia disparut si am mers repede la Konan care gemea de durere.Imi era asa mila si o lacrima amara mi s-a prelins pe fata.O iau pe aceasta in brate .Era foarte usoara apoi ma indrept spre templu.
Cand intru pe poarta acea gigantica si ma vad toti cu Konan lovita si plina de sange plus cu mine jumate dezbracata deoarege am imbracat-o pe Konan , raman statuie. Sasuke si gasca vin repede la mine iar eu ii arunc o privire fulger lui Pein care a inceput sa verse lacrimi pentru sora lui care era intr-o stare groaznica.
Eu:Pein dupa ce termini cu uitatul ca la un tablou,mergi naibii sa pregatesti o camera?!!Eram rau de tot scoasa din sarite.Pein a fugit repede in camera lui si a pregatit patul apoi am dus-o in acea camera calda si intunecoasa.Am asezat-o pe pat si aceasta respira mai greu.
Pein numai ca nu turba de nervi iar celalalti ma intrebau ce s-a intamplat.Le-am spus mai putin ce am, facut eu.Nu doream sa stie acest lucru si ma uitam la Pein cum se uita la sora lui si suspina iar lacrimi mari si reci ii apareau pe fata .
Sasuke:
Ma uitam la Sakura.Doamne fata asta e o papusa.Dar a facut ea ceva.Doar ca nu vrea sa spuna de nici o culoare.Aceasta era lovita si taiata in zona abdomenului .Puteam sa vad deoarece tricoul era asa de imbibat in sange incat curgea siroaie pe podea .Ma uit la Pein si simt cum un sentiment ciudat imi vine.Era mila.Saraca Konan.Si ma uit si la rozalia mea nebuna care o privea pe Konan si strangea din dinti de nervi.Cred ca nu a putut sa o ajute cat ar fi vrut ea.
Konan:
Simt cum tot corpul ma doare si il aud incet pe Pein cum imi strica numele.Nu pot sa raspund dar ce s-a intamplat ?... a da violul..doamne nu o sa uit fata acelui om si Sakura. O doamne!!!!!Ce naiba s-a intamplat in acel moment cu Sakura era ca o puma roz pusa pe ucidere.La sfasiat pe Haki ala urgent iar celalalti au fugit de frica..cred.Doamne simt cum tot corpul ma doare.Apoi simt o mana calda si fina pe frunte.Aceea era bineinteles Sakura.Saraca o auzeam suspinand si scrasnind din dinti.Saraca se gandea ca nu a facut suficient.Dar a facut multe.Ii sunt datoare pe viata.Apoi simt cum corpul imi este ster si buzele imi sunt udate cu apa.Doamne fata asta cat e de rebela are multa grija si un suflet mare.Pacat ca e asa incapatanata.
Sakura:
Ma doare tot corpul dar sunt o proasta.Saraca Konan din cauza mea e asa.Ii sunt datoare . Ies din camera lasand-o pe Koni cu fratele ei.Simt cum mi se face rau dar prinsa de doua brate puternice.Era Sasuke.Acesta ma duce in camera lui mai exact in pat.Apoi imi da tricoul jos zambind ..WOW ce????? nunu ma zbat sa ma lase dar ma prinde de gat si ma saruta.Buzele noastre se intalnesc , avand loc un sarut pasional si apoi simt cum limba lui Sasuke era in lacasul meu umed.Am gemut putin ce la facut pe Sasuke sa zambeasca.Apoi acesta rupe incet sarutu iar eu na mia cam placut ..CE???Sacura te-ai drogat cum sa iti placa de asta..dar totusi imi place ce sa fac.
Sasuke merge la baie si vine cu doua prosoape umede , unul mi-l aseaza pe cap iar celalalt pe abdomen.Apoi o durere ma cuprinde facandu-ma sa tip.Sasuke vine din baie val-vartej si se aseaza langa mine sarutandu-ma pe frunte dar suntem opriti in mod brutal de X_X " stafida mumificata".
Aceasta intra ca tornada in camera si vine catre mne . Se aseaza incet si ma intreaba ce s-a intamplat. Lam rugat pe Sasuke sa mearga pana afara.Acesta imi saruta obrazul facandu-ma sa rosesc si pe Tsunade sa zambeasca. Apoi ii spun tot cu lux de amanunte.Chiar daca o uram iam spus si de ce mi s-a intamplat apoi aceasta mi-a spus sa ma odihnesc.Am ascultat-o.Am inchis incet ochii si am adormit apoi pe la 2:30 ma trezesc speriata.Dece?Pai simt pe cineva cum geme putin.Era Sasuke saracul dormea pe scaun si cred ca il durea spatele si ii era frig.Am mers langa el si lam trezit , acesta tresare si imi spune ca sa dispar in pat.El v-a dormi pe scaun si il implor sa vine...doamne greu se lasa si brunetu' meu dar il conving cu un sarut frantuzesc de toata frumusetea.Eram si eu uimita dar ganditiva la brunet .Era socat.
Sasuke:
Simt cum sakura ma saruta si inca ce sarut.Nimeni nu ma sarutat asa.Buzele ei fine si roz erau atat de dulci.Ma onvins sa vin in pat bine ca eu aveam chef si de altceva nu doar de culcare dar na saraca e ranita...Sasuke boule la ce te gandesti si fata asta saraca nu poate nici sa umble bine.Apoi ne punem in pat.Sakura se intoarce spre perete cu spatele spre mine.Da ce sa zic ma adus in pat si imi intoarce spatele dar nu apuc sa raman 10 minute si simt cum mana ei fina ma trage in semn sa ma intorc spre ea.Rozalia imi ia mana si o pune incet peste abdomenul ei adormind bustean .Eu zambesc si fac acelasi lucru.Adica sa ma culc.
Sakura:
Dimineata urmatoare razele soarelui intra firave in camera.Acestea ma deranjau dar atingerea lor fina ma faceau incet incet sa ma trezesc.Cand ma intorc Sasuke-kun al meu dormea ca un bebelus.Era asa dulce dar eu ca proasta ma intind si il fac pe acesta sa tresara intrebanduma ce ma doare si cat de tare.Eu incep sa rad si Sasuke s supara facand un " botic" asa dulce incat il cuprind intr-un sarut splendid.Acesta zambeste pervers, oare ce isi imagineaza dracusorul meu mic cu cornite de 2 metri? Incep sa rad deoarece si mie imi veneau ideei foarte nebune.Acesta ma priveste iar eu ma uit la el si ii spun sa nu isi mai bata capsorul lui ala mic .Apoi acesta ma ia in brate si ma duce la baie pregatindu-mi vana pentru o baie revigoranta.
Ii spun ca ma descurc.Apoi acesta ma saruta pe frunte si iasa din baie.Eu am stat cam o ora in baie si apoi am iesit , m-am imbracat si am iesit la aer.Ma duc dea lungul holului spre camera unde era Koni gandinduma ce va trebui sa fac .Cand ajung in fata camerei trang aer in piept si deschid usa.Cand intru am un soc de 8.9 pe scara rihter. Koni mea dulce era intinsa in pat , cu buzele mov , aceasta ma priveste si imi zambeste dulce.Ochii mei verzi se inunda de lacrimi.Ma duc langa ea.Nu stiam ce sa ii spun , ce sa fac.Aceasta a vrut sa imi spuna ceva dar nu putea.Gemea doar cand respira dar sa mai si vorbeasca.Incep sa plang , lasand la iveala siruri stralucitoare sa mi se prelinga pe fata.
Tsunade intra in camera iar cand ma vede , ma ia repede de acolo si ma scoate afara la aer.Daca nu venea ea cred ca lesinam.Aceasta se uita la mine cu tristete si mila , apoi incearca sa imi zambeasca.Eu ma uit la ea , las capul in jos si o intreb:
Tsunade ce se va intampla cu ea?Tsunade incearca sa ezite sa imi spun apoi ma uit la ea cu o privire ucigatoare si o mai intreb odata vocea mea ingrosanduse
CE SE VA intampla cu Koni a mea?Raspunde si nu te purta cu mine ca si cu un copil ca nu sunt proasta.,
Aceasta se uita la mine , lasa capul in jos apoi ma priveste adanc in ochi , intredeschide buzele incet apoi imi spune :
Sakura , draga mea prietena ta Konan...
Sus In jos
https://sasukesakura.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 64
Puncte : 84
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Alba:P

Mostenirea Empty
MesajSubiect: Re: Mostenirea   Mostenirea Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 11:38 pm


CAPITOLUL VI
Aceasta se uita la mine , lasa capul in jos apoi ma priveste adanc in ochi , intredeschide buzele incet apoi imi spune :
Sakura , draga mea prietena ta Konan va murii in maxim 3 zile.Dar daca ar fi doar atat dar problema este ca va avea dureri insuportabile.Rozalia strange din pumn si scasneste din dinti.
Sakura:
Nu asta nu se poate! Nu Koni a mea. Asta e doar din cauza mea.Sunt o proasta dar acum este importanta Konan nu eu.Ce as putea sa o fac, nu o las sa moara dar mite sa simta vreo durere . Nu asta pentru mine nu exista.Abea am venit aici si deja am omorat un om. Cam 99%. Ma uit la stafi..pardon adica Tsunade care ma privea si cu mila si cu dragoste.Aceasta intredeschide buzele urma sa imi spuna ceva dar ma uit la ea si dau dezaprobator din cap.Aceasta se opreste , apoi simt o mana calda pe spate.Era femeia de langa mine cu care acum doua zile numai ca nu imi venea sa o omor.Saraca femeie cred ca iam scos peri albi dar na daca are gura prea mare.
Tsunade:
Ma uit la rozalia asta care picata de undeva.Imi este mila , totusi nu merita asa ceva.Saraca cat de gandita este si cat de mult se invinovateste.Si cand stai sa te gandesti ca de cand este aici mia scos peri albi dar totusi e o persoana sufletista.Dar incapatanata foc.Konan a fost prima ei prietena si deja sa o piarda, o sa fac tot posibilul sa opresc calvarul asta .Apoi o vad pe rozalie ca se ridica de langa mine si ma priveste inca odata cu tristete in ochi.Apoi observ ca o lacrima ii se prelinge pe obraz.
Sakura:
Gata eu una nu mai pot! o mai taci Sakura ! nu te mai plange din cauza da Koni moare.Asa si este vocea mea interioara are dreptate.Este numai si numai vina mea, si nu o las pe koni sa sufere deloc.Nici nu ma gandesc.Apoi ma ridic de langa tsunade si o mai privesc odata.Simt cum o lacrima amara isi face aparitia pe obrazul meu.Ma gandesc sa merg sa am grija de Koni sa nu mai pierd timpul care pentru ea este foarte pretios.Ma indrept incet incet cu pasi cat de marunti spre camera lui Koni.Nu vream sa o sa o vad in stara aceea.Doream sa o vad cum o stiu eu : spontana, glumeata , mereu cu zambetul pe buze.Ea ma ajutat cel mai mult si eu aproape ca am distrus-o.
Intru in camera prietenei mele in care era o liniste mortoara, peretii de culoare bej erau de nevazut in acel intuneric dar cel mau rau era draga mea Koni care statea intinsa in pat si isi mai arunca privirea inspre mine , apoi lacrimi reci imi aparea pe fata palida.Eram ingrozita de starea ei.Aceasta dorea sa geama de durere dar nu dorea sa ma supere.Imi era asa de mila de ea dar gata cu prostiile deocamdata.
Merg si deschid geamul sa intre aer proaspat , scumpa mea avea nevoie de asa ceva.Apoi o iau cu toata forta in brate si o asez pe o canapea de piele alba si ii schimb patul , apoi o asez incet inapoi in pat. Aceasta imi zambeste si ii vad buzele uscate.Aduc apa si ii dau sa bea.Saraca cand se uita la mine lacrima si strangea din ochi.Cred ca o durea.Apoi ii vad in camera intrand pe baieti.Acestea o priveau pe Konan cu mila pana si Sasuke care ma impresiona pe zi ce trece.Le fac semn baietiilor sa paraseasca camera.Acestia aproba.
Doua nopti am dormit langa Konan si am hranit-o si i-am dat apa.Toti erau uimiti cat de mult rezist si ca sunt incapatanata si nu renunt.Toata lumea ma ajuta putin cate putin dar era important.Apoi intr-o zi l-am rugat pe Pein sa stea cu ia pana ma duc dupa mancare.La jumatatea drumului aud un urlat de dsperare.Scap farfuria jos taindu-ma la picior destul de tare dar nu imi pasa.Deja suspinam , stiam ce urma sa vad.Cand intru in camera , il vad pe Pein care striga la sora lui , draga mea Koni era cu ochii inchisi dar un zambet dulce pe fata .Era ultimul pe care aveam sa il vad. Il prind pe Pein de maini care tremura , apoi apar baietii si Tsunade care lasa toti capul in jos.Baietii il iau pe Pein caruia ii se facuse rau iar eu raman cu Koni a mea.Ultima data cand mai suntem impreuna.
Ma asez pe pat si imi dau seama, era a treia zi .Asa cum a spus bunica Tsunade.Nu pot sa cred , am imbracat-o pe Koni apoi dupa o zi a fost imormantata.Durerea ce am simtit-o in acel moment nu s-a comparat cu nimic trait de mine.Era ceva in genul ca atunci cand in inima iti intra un ciob asa de ascutit incat iti taie respiratia.Pein ma tinea imbratisat si mi-a soptit ca el va fi de acum ca un frate pentru mine daca accept si eu normal am acceptat.Il imbratisam si pe Sasuke care ma tinea strans la pieptul sau.Simteam ca cineva ma iubeste.Si totusi nu pot sa cre ca Sasuke mi-a spus spus acum 5 zile sa fim un cuplu si am acceptat fara nici un gand.Dar il iubeam si asa, dar din momentul asta jur ca o sa ii fac pe aia doi sa plateasca daca e nevoie ii sfasii.Nu imi pasa de inchisoare.O sa vada ei.
Dupa imormantare mergem la templu si SOC.Ai mei erau in curte si ma priveau cu un zambet talamb pe fata.Mama vrea sa ma ieie in brate dar ma smucesc si scrasnesc din dinti.Ma uit cu ura la ei si incep sa urlu spunandu-le:
Nenorocitilor care sunteti! Ce faceti aici?! Nu am fugit daca vreti sa stisi!Defapt nu mai vreau nimic!Nici sa nu va mai vad , vreau sa plecati !!! Mama incepe cu tata sa urle dar le dau la amandoi o palma meritata fara sa imi pese.Toti erau mirati de acea scena.Tata ridica mana sa imi dea o palma dar intervine Sasuke.Tata il priveste cu sila si incepe sa urle la el si eu hop-top ii mai dau una.Apoi urlu la ei inclusiv fratemio care facea pe desteptul:VREAU SA PLECATI SI SA NU VA MAI INTOARCETI!!DE ACUM NU MAI AVETI FIICA DOAR PE KEN! SI PA!! ADIOSS!!!!Cale batuta, valea!!Ai mei se uitau ca prostii in calendar si apoi pleaca fara sa mai spuna nimic iar eu din nervii mei scosi la iveala fug spre camera mea.Trantesc usa si ma arunc in pat inundand perna de lacrim dar un abdomen format simt pe spate.Era Sasuke care s-a aplecat peste mine.Ma intorc si il iau in brate si apoi pauza...da pai cred ca am adormit o firar si era asa romantic.
Urmatoarea zi la 3:50 ma trezesc , ma imbrac cu un trening gri deschis cu roz , un tricou alb cu pink pantera si parul prins intr-o coada cu doua suvite rebele lasate libere.Iar in picioare aveam incaltari speciale de Kung fu si alte arte martiale.Am inceput cu flotari , apoi genoflexiuni si tot felul de exercitii ,eram franta dar nu ma lasam.Era pentru Koni.Am jurat ceva si asa va fi. Toti ma priveau uimiti.Eram lovita adanc plina de taieturi , vanatai , haine rupte si apropo Sasuke isi cam musca buza.Baiatul asa are probleme cu psihopupu adica capatana mai exact.Dar nu nu ma lasam.Nu nu eu nici eu nu acum.
Tsunade:
Fata asta este incredibila.Nu renunta de nici o culoare,a tinut mult la Koni si vrea sa o razbune .Iar rozalia este plina de rani dar nu se da batuta.Se reface repede si are multa forta , se vede ca e o....sau poate nu . O sa aflu destul de curand si am de gand sa o ajut.Si asa va fi.Eu nu dau inapoi.
Sakura face la flotari pana nu mai poate respira.Cat poate rezista copila asta.Se vede incapatanarea.Are curaj si asta imi place plus ca spune verde in fata ce nu ii convine.Are tupeu dar mai are mult de lucru la tehnici .
Sasuke:
Imi privesc iubita la care nu o sa renunt cu una cu doua.Se lupta din greu sa o razbune pe prietena ei.Are mult curaj si multa forta dar tot ascunde ceva si inca nu stiu ce dar voi afla curand.Vreau si eu sa o ajut sa devina mai buna dar imi e frica sa nu pateasca ceva din tot antrenamentul asta care o solicita mult si fizic si psihic.Dar am incredere in ea apoi mergem toti la antrenamente sau dam de naiba.
Sakura:
Toti pleaca ,iar eu raman linistita si ma antrenez era deja 20:00 seara , m-am antrenat fara pauze fara nmic.Ma durea tot corpul dar nu renunt.Asta e pentru Koni .A indurat prea multe.Apoi vad cum ranile imi dispar si ma refac doar in 10 minute .Este incredibil, oare poate fi nunu asta nu e sau totusi..dar nu nu are cum sa fiu eu asta e la 100 de ani .O doamne eu sunt .Nu pot sa cred daca e asa o sa isi doreasca moartea nenorocitii aceia.Nu vor stii ce ia omorat dar si asa o sa le fac moartea un chin.Sa simta ce a simtit scumpa mea Koni pe care o sa o tin in suflet mereu.Iar Pein care are grija de mine si imi aduce mancare si ma cearta ca nu stau sa ma relaxez putin.E mai rau ca mama dar tin la el, si acum gata hai Sakura nu mai comenta si antreneazate ca nu esti frumoasa adormita.
Apoi ma uit la ceas era 00:00.Doamne a trecut o zi si am facut o pau za de 15minute.Doamne cum a trecut ziua.Apoi simt cum ma doare tot corpul si o intepatura zdravana in picioare.Apoi nu imi mai simt picioare si simt cum cad.Si dupa aceea totul negru si rece dar dupa ceva simt simt cum pielea mea atinge o suprafata moale si calda.
Dimineata cand ma trezesc sunt uimita.Sunt in camera la.....Nextu-l pe sambata seara.Saptamana viitoare am 6 teste deci na ce sa fac ca as posta in fiecare zi dar totusi eu sper sa va placa.
Melodiile pe care se antrena Sakura: https://www.youtube.com/watch?v=CQM5YyLS6HU&feature=related
https://www.youtube.com/watch?v=u76STEGlCXk
https://www.youtube.com/watch?v=d8ekz_CSBVg
https://www.youtube.com/watch?v=Ud4HuAzHEUc&feature=relmfu
https://www.youtube.com/watch?v=7NQ8OCcQ3LA&feature=relmfu
https://www.youtube.com/watch?v=9GzcdsNuz7Q
sunt doar cateva dintre ele sper sa va placa
Sus In jos
https://sasukesakura.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 64
Puncte : 84
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Alba:P

Mostenirea Empty
MesajSubiect: Re: Mostenirea   Mostenirea Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 11:39 pm

CAPITOLUL VII

Dimineata cand ma trezesc sunt uimita.Sunt in camera la scumpul meu Sasuke.Desi brunetul nu era langa mine.Sunt destul de mirata dar ...i-a stai asa am alte haine doar nu...vai ce ii fac eu perverului ala mic.Si vorbind de el iata-l ca apare foarte tantosi ba chiar ma amuza.Acesta imi zambeste dulce si vine langa mine intinzandu-mi o tava de metal pe care era: sunca , oua si un pahar de suc de pere.Wow chiar ca l-am ales bine.
Am inceput sa mananc , Sasuke ma sorbea din priviri iar eu..ma idop ca purcica,ce sa fac ieri nu am mancat nimic.Maq uit la el ,amintindu-mi de haine.Si fara sa stau pe ganduri il intreb dece port alte haine.Acesta zambeste , se aseaza langa mine,ii vad mana cum se ridica iar doua degete imi mangaie fata.Se uita in ochii mei si imi spune ca nu a facut nimic.Dar aratam sub orice critica.Apoi imi spune sa nu ma supar pentru ca vom ajunge si la ce mi-am inchipuit eu.Ma inec cu mancarea nu alta cand il aud.Dar ce sa fac , am 16 ani nu mai sunt un copil.
Termin de mancat si ii inmanez tava "ospatarului" meu special.Chiar ma amuza ideea , apoi ii spun brunetului meu ca as dorii sa fac un dus iar acesta ma saruta dulce pe frunte si ma lasa singura.Eu merg in baie , imi dau hainele jos si intru in dus.Dau drumul apei .Acest lichid incolor imi facea un masaj destul de dureros,fiecare picatura fierbinte care ajungea pe corpul meu imi provoca putina durere.Dar acceptam acest lucru.
Statea si ma gandeam la cate s-au intamplat de cand sunt aici si la faptul ca eu devin aceea persoana care are o asemenea putere.Apoi iau sticla de sampon a lui sasuke , imi torn in palma si aplic pe par.Acesta imi face parul moale si matasos.Termin dusul , ma imbrac cu tricoul lui Sasuke si fara sa ma zareasca nimeni fug la mine in camera.Imi iau o pereche de pantaloni negrii scurti , un maieu negru pe care scria "private" si in picioare o pereche de tenisi.
Ajung la locul de antrenament si incep.Era ora 07:10 cand am inceput iar acum e 15:30?!!!!Ce naiba asa mult timp dar nici de cum sa ma opresc , imi continui incet incet exercitiile si era timpul sa fac si cateva miscari.Am facut o miscare care presupunea o forta deosebita in maini iar picioarele fomau un unghi de 180 grade apoi tot din maini incepi sa te invarti tare distrugand tot in calea ta.Dupa acea am facut cam 12 semne din maini foarte repede si am rostit cu putere"ARTA FLORII DE CIRES" iar apoi o multime de fori de cires au aparut acestea erau roz ca parul meu dar pe masura ce se apropiau de pamant sau de o persoana vie se transformau in ace foarte ascutite.Dar inainte sa fac aceasta tehnica m-am asigurat ca nu e nimeni prin preajma.Am terminat si la fix pentru ca Sasuke cu gasca si Tsunade au venit sa vada cum ma descurc.Erau uimiti.Cam 5 hectare am reusit sa distrug cu acea tehnica.Toti erau cu gura pana la pamant.Iar eu....nu stiam ce sa zic de tot ce am distrus.
Tsunade:
Doamne sfinte!!Fata asta a distrus chiar 5 hectare de teren.Chiar este acea mostenitoare.Va trebuii sa o antrenez cat mai repede.Era foarte obosita dar se refacea extrem de repede.Era ceva mai ciudat la ea dar nu imi dau seama inca ce.Se antreneaza foarte mult sa o razbune pe Konan si o inteleg stiu cum e sa pierzi persoane dragi tie.Pot sa spun chiar ca Sakura sa maturizat mult.
Sasuke:
Ma uit la Sakura si nu imi vine sa cred ce vad.Iubita mea a distrus tot in calea ei , wow chiar am ales bine ar cum e posibil sa faca asa un dezastru iar ranile ei se vindeca uimitor de repede , chiar e ceva interesant la ea.Oare in pat o sa fie tot asa...doamne Sasuke ce pervers esti fata asta se omoara sa razbune si tu ...Da trebuie sa ma controlez si acum sa merg in continuare la antrenamente.Itachi deja mastreseaza , chiar ma face sa-l pocnesc.Doamne ce ma poate enerva dar ce sa fac tot fratemio ramane.Si acum gata cu vorba , e impul sa plec sau o sa fiu pocnit dar de tsunade.
Sakura:
Bun , bine ca au plecat deja pierd timp in care ma pot antrena si pot sa devin mai puternica.Simt cum tot corpul este invaluit intr-o forta foarte puternica apoi ceva timp negru , langa mine se alfa un lac , merg si ma privesc si soc: aveam parul la fel roz dar imi aparuse suvite ticla aveam ca un fel de blugi negri mulati pe mine si o bluza neagra mulata iar in picioare botine negre cu toc de 12 cm.Eram uimita de cum aratam nu stiam ce sa fac , ce sa zic.Apoi am facut un semn cu mainile si mi-am revenit dar am cazut in genunghi si am scuipat sange , se pare ca tehnica asta e destul de periculoasa.Ma duc langa rucsac dupa ce imi recapat putin puterile si bserv ca este ora 20:21.Doamne ce trece de repede timpul si nici nu am apucat sa fac mare lucru.
Ma antrenez pana la ora 23:56 , apoi ma hotarasc sa merg sa ma culc.In drumul lung spre camera mea ma gandeam cum am aratat si ce am descoperit si faptul ca eu..am mostenit arta straveche a satului in care m-am nascut.Chiar eu, doamne nu pot sa cred.Dar gandurile imi sunt intrerupte de doua brate ce imi cuprind repede talia.Oare cine putea fi?!Normal ca brunetul meu drag.Ma intorc spre el si ii "fur " un sarut asa dulce.Acesta zambeste pervers dar dau putin dezaprobator din cap si isi da seama ca sunt obosita.Imi zambeste dulce si ma ia in brate apoi ma aseaza usor in pat.Adorm instantaneu dar apuc sa simt ca ma saruta incet apoi adorm dea binelea.
Sasuke:
O privesc pe Sakura cum adoarme si vad ce bine seama cu o fetita de 3 ani.E asa mica si firava cat ca are o gura cat o sura cand se enerveaza dar fiecare are defecte.Sunt obosit dar totusi aveam chef de ceva distractie ..SASUKE GATA CU PERVERSITATEA...doamne trebuie sa ma abin dar ce sa fac si eu .Deja ma prinde incet incet somnu.Ii cuprind incet talia rozaliei si adorm.Ajung repede in lumea viselor unde perversitatea conduce si...GATA trebe sa ma opresc...asa nu se mai poate , is virusat rau de tot.Oare la ce se gandeste Sakura?...
..::: Dupa 3 luni..:::
Sakura:
Au trecut 3 luni de la moartea lui Koni si tot 3 luni de cand am inceput exercitiile.Am perfectionat fiecare tehnica fara sa stie nimeni si totusi maine e ziua mea dar nimeni nu stie si nici nu vreau.Oare ce fac prietenii mei..hinata de ea imi este dor si de nebunul de Naruto dar asta este.Sunt atrasa de locul asta si de Sasuke care mereu ma dragaleste si pupa la mine ceva mai rau ca la icoane.E a amuzant dar chiar tine la mine.
Cu tsunade incep sa ma impac cat ca ma dispera rau de tot.Dar na ma obisnuiesc.Maine fac 17 ani.Doar Koni a mea stia cand e ziua mea.Imi e asa dor de ea dar ce sa mai fac.
Sasuke:
Fara ca rozalia mea sa stie eu o urmaresc dintr-un pom,deci maine face 17 ani.A da maine e 29 aprilie cum am putut sa uit.Konan mia spus,cred ca avea senzatia ca ceva se va intampla.Saku a mea va avea o surpriza pe maine.Merg sa vorbesc cu baietii , sa aranjam tot.Pein v-a fi incantat.Ma bate la cap de o luna sa aflu cand e ziua ei de nastere,si incep sa nu-l mai suport.Dar imi e prieten.Bun si acum sa plec sa nu ma vada Sakura cumva.Cred ca nu ar f prea fericita.
Sakura:
Este deja 02:09 asa ca ma duc sa ma culc , toata ziua m-am antrenat.Asa ca sunt franta.Sa mergem la nani!!haha mai glumesc si eu.Sasuke nu a venit pe la mine si nu imi place chestia asta.Dar poate are si el treaba.Merg incet dea lungul holului spre camera mea.Apoi il gasesc in CAMERA MEA pe brunet care dormea ca un bebelus.Saracul cred ca ma astept.Ii raman datoare.Ma pun incet langa el sa nu-l trezesc ,ma acopar si pe mine si pe el si adormim amandoi.
Dimineata vine rapid,si ma trezesc ma intind si ma uit la ceas ce?E ora 12:09.Nu se poate.Antrenamentele mele.Mai imbrac in pantaloni scurti albi, un tricou largut roz si sandae albe de tip roman.Doar e ziua mea.A da si la multi ani mie!Hei nu e nimeni, ma duc la Sasuke nu era acolo.Ma gandesc sa merg la cantina.Ma indreptam spre acel loc si observ ca totul este pustiu.Mama ce ciudat.Da pai deschid usa si gresala fatala aprind becul dintro data .Acolo......next-ul dupa ceva comuri oameni buni.Nu mai scriu daca nu va place.Vreau pareri si eu.... S-au ma supar si
POZE:
bluza Sakurei: http://www.google.ro/imgres?imgurl=http://www.allshops.ro/files/clients/22/2547/p/75/bluza-neagra-cod-hf5803-1-157332.jpg&imgrefurl=http://hainefemei.allshops.ro/produs/157332/Bluza%2Bneagra%2BCod%253A%2BHF5803%2B1.html&usg=__4Q5vwjVq2LYoS4TndftpWZ6q84g=&h=1600&w=1069&sz=245&hl=ro&start=0&zoom=1&tbnid=3O0zd0bTB2ivIM:&tbnh=155&tbnw=114&ei=kg6FTdr0FYzEsgb8v_yaAw&prev=/images%3Fq%3Dbluza%2Bneagra%26hl%3Dro%26biw%3D1012%26bih%3D602%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:1&itbs=1&iact=rc&dur=541&oei=kg6FTdr0FYzEsgb8v_yaAw&page=1&ndsp=17&ved=1t:429,r:2,s:0&tx=46&ty=130

pantalonii Sakurei: http://www.google.ro/imgres?imgurl=http://4.bp.blogspot.com/_mE9uC5qW3MA/TUWWnkW2qQI/AAAAAAAAD-4/yDZnZiAAyJw/s400/colanti-negrii.jpg&imgrefurl=http://cristiana-shop.blogspot.com/2011/01/colanti-negri-10lei-noi-marime-sm.html&usg=__hoB1Qt7RdGBVfgCYw0Pag0vJQZg=&h=398&w=265&sz=37&hl=ro&start=34&zoom=1&tbnid=fiUKet4KV9X8gM:&tbnh=144&tbnw=96&ei=4Q6FTa_uLsvAtAafzISQAw&prev=/images%3Fq%3Dblugi%2Bnegrii%2Bdama%26hl%3Dro%26biw%3D1012%26bih%3D602%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:1&itbs=1&iact=rc&dur=912&oei=zg6FTdPPKs3KsgaG-cSXAw&page=3&ndsp=18&ved=1t:429,r:8,s:34&tx=50&ty=99

botinele Sakurei: http://www.google.ro/imgres?imgurl=http://2.bp.blogspot.com/_ZOGKNVI8b24/SraDcb-oKlI/AAAAAAAAADs/vDuqbua-Gv0/s320/botine1.bmp&imgrefurl=http://ce-se-poarta.blogspot.com/2009_09_01_archive.html&usg=__TBszIq1kKj0-jicaNhb9Kbe6a-M=&h=258&w=253&sz=8&hl=ro&start=0&zoom=1&tbnid=gVDLCSGeehAQ1M:&tbnh=143&tbnw=140&ei=Tw-FTcb3E4vzsgaZ1pmLAw&prev=/images%3Fq%3Dbotine%2Bnegre%2Bcu%2Btoc%26hl%3Dro%26biw%3D1012%26bih%3D602%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:1&itbs=1&iact=rc&dur=501&oei=Fg-FTZGbKYaVswauyZmBAw&page=1&ndsp=16&ved=1t:429,r:3,s:0&tx=105&ty=51 ( dupa transformare
Sus In jos
https://sasukesakura.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 64
Puncte : 84
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Alba:P

Mostenirea Empty
MesajSubiect: Re: Mostenirea   Mostenirea Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 11:41 pm


CAPITOLUL VIII
Hei nu e nimeni, ma duc la Sasuke nu era acolo . Ma gandesc sa merg la cantina.Ma indreptam spre acel loc si observ ca totul este pustiu . Mama ce ciudat. Da pai deschid usa si gresala fatala aprind becul dintr-o data .Acolo erau toti prietenii mei aliniati si au inceput sa urle cat ii tinea gura " La multi ani Sakura"! , wow eram uimita chiar mi-au dat lacrimile . Dar i-a stai tu putin , de unde stiu ei ca este ziua mea ??? A da cum am putut sa uit goanga aia mica de Sasuke . Lasa ca o sa ii fac eu inima amara dar acum sa ma bucur , daca tot au aflat de ziua mea .
Pein ma imbratisa incat nici nu m-ai puteam respira , doamne ce forta are . Apoi au urmat Sasori , Itachi , Deidara si multi altii dar nu in ultimul rand Tsunade. Normal ca fiecare mi-au dat tot felul de cadouri . Nu mai aveam rabdare sa le deschid dar na aveam invitatii . I-a stai asa, unde e gonguta aia mica ??? Apoi aud incet un "La multi ani iubito" si ma intorc . Era Sasuke cu un vaiiiii ... era un catelus in bratele lui . Doamne ce dulce era , nu aveam cuvinte . I-am sarit in brate sarutandu-l in fata tuturor . Toti au ramas uimiti iar Karin pusca de nervi .
Dupa acel sarut pasional care a durat ceva vreme , imi iau catelusul in brate . Doamne era asa mic si facea ca un ursulet care a papat prea mult . Apoi aflu ca era fetita . Toti m-au intrebat cum o voi numii ?? Da buna intrebare apoi mi-a venit un nume dintr-o data . Aceasta catelusa se va numi : Kuky . Da pai cred ca e un nume frumos . Apoi am povestit cu fiecare invitat , eram tot cu catelul dupa mine apoi dintr-o dat ...poc.. se sting luminile . Doamne ce trasnaie mai face Sasuke . Apoi Sasuke se apropie de mine si imi pune in fata un tort roz care avea pe el petale ce flori de cires . Scria " La multi ani " . Era superb , nu aveam cuvinte doar ca am izbucnit in plans.Eram asa emotionata . Doamne sfinte dar ce am .
Ma gandeam la faptul ca de la 9 ani doar fratele meu mi mai spunea " La multi ani " . Parintii erau prea ocupati si mereu uitau , iar de pe la 14 imi spuneau si prietenii . Mereu plangeam de ziua mea dar nu de bucurie ci de tristete . Dar de la un moment dat nu imi mai pasa . Am continuat toata ziua sa ovestim , sa glumim si ii mai auzeam pe unii cand spuneau " ce norocos e Sasuke" sau " saraca merita si ea asa ceva dupa cat s-a chinuit cu Konan " , unele ma faceau sa ma amuz dar altele ma intristau . Saraca Koni a spus ca la ziua mea imi va face o surpriza de neuitat . Oare ce trebuia sa fie ???
Bine inteles ca ma jucam cu catelul care era tot dupa mine . Doamne iti vine sa-l mananci nu alta . Sasuke era foarte amuzat . Si mai trecea prin spatele meu si ma speria apoi sa ma calmeze imi mai fura cate un sarut . Ma intelegeam foarte bine cu Sasuke . Si simteam ca tine la min si eu la el bineinteles . Si imi dadusem seama ca ar dorii sa stie cum am distrus atatea hectare dar aveam de gand sa le fac o surpriza .
Sasuke :
O privesc pe Sakura care e tot cu zambetul pe buze si e tot cu catelul dupa ea . Chiar ma amuza , e ca un copil mic ce a primit o jucarie . Sunt tot cu ochii pe ea , imi e asa de draga , dar mai si vorbesc cu fratemio de exemplu care imi tot spune sa nu imi bat jc de ea sau ma strange de gat . Toti s-au atasat de ea foarte tare , o mai privesc pe Karin care arunca fulgere din priviri . Asa i-a trebuit daca s-a jucat si cu sentimentele mele .
O mai privesc din cand in cand pe Saku si mai observ ca cade pe ganduri . Cred ca se gandeste la Konan , il observ pe Pein cum o priveste si ne spune ca vine imediat . Toti dam afirmativ din cap . Normal ca se ducea la Sakura . Cred ca dorea sa o consoleze putin .
Pein:
Vorbeam cu baietii , imi arunc privirea pe Sakura . Se juca cu catelul dar o vedeam ca mai si cade pe ganduri . Cred ca se gandea la Konan . In orice caz cele doua s-au apropiat mult . Ma indrept cu pasi marunti spre "surioara" mea . Aceasta nici nu a observat ca sunt langa ea . O privesc apoi imi pun palma pe capul ei . Cred ca am speriat-o deoarece a tresarit . Aceasta s-a uitat incruntata spre mine dar cand a vazut ca sunt eu i-a aparut un zambet pe fata .
-Saku esti bi.....dar nu apuc sa imi termin intrebarea deoarece aceasta ma ia in brate si simt cum suspina iar o lacrima a ei imi atinge usor obrazul . O strang la piept iar apoi se uita la mine si imi cere scuze . Nu dorea sa ma intristeze . Stiu ce sa fac sa o inveselesc , ma apropii de ea si ii spun o gluma la oreche . O vad pe Saku cum incepe sa rada , deja se tinea de burta . Sasuke a observa si a dat din cap in semn de multumesc , sa ne intoarcem da Sakura aproape ca era pe jos de ras . Chiar ma facut si pe mine sa rad . Asta e nebuna de Sakura pe care o stiam eu .
Sakura:
Am cazut pe ganduri si nu am observat ca Pein a venit langa mine . Acesta ma atinge pe cap si tresar , cand il vad un zambet imi apare pe fata . Aceste cred ca dorea sa ma intrebe daca sunt bine dar nu il las sa mai zica nimic deoarece il iau in brate . Acesta ma strange tare la pieptul lui iar eu simt cum o lacrima mi se prelinge pe fata . Pein se apropie de mine si imi spune o gluma . Doamne am inceput sa rad necontrolat , toata sala se uita la mine si zambea . Pein chiar era amuzat de situatie defapt ca toti ceilalti iar eu ..na aproape ca muream de ras . Pein mereu ma inveseleste prin cateva cuvinte .
Il observ si pe gonguta adica Sasuke mai exact . Era destul de amuzat si el , mai vorbea cu prietenii si la un moment dat mi scoate limba . Vai ce iti fac eu tie , acesta se intoarce iar mie imi apare un zambet malefic pe fata . Imi iau avant si fug spre el , toti m-au observat si zambeau numai Sasuke se uita la ei si ii intreba ce au . Sasori a venit langa Sasuke si i-a spus " tinete bine pe picioare" . Apoi Eu ma arunc in spatele lui Sasuke si cadem amandoi jos . Toata lumea radea iar eu stateam pe Sasuke cu un zambet de invingatoare .
Sasuke:
O vad pe Sakura si ii scot limba . Stiam ca asta o enerveaza apoi ma intorc spre gasca . Ii vad pe toti zambind . Oare dece ? Sasori vine spre mine si imi spune " tinete bine pe picioare" . Ce??? O nu asta inseamna ca .. dar nu apuc sa termin si simt o durere in spate . Da era Sakura care s-a arunct ca vacuta la mine in spate . Mamamia ce grea era . Si nu o mai pot tine si ne prabusim amandoi . Toata lumea radea . Sakura statea cu poponetul ei greu ca altfel nu pot zice pe mine . Eu nu puteam sa ma misc deabea mai suflam iar pe fata rozaliei apare un zambet de invingatoare . Toata lumea radea si o aplauda apoi aceasta se uita la mine si imi scoate limba .
Doamne e ca un copil dar un copil greuuu . Itachi si Dei ma ajuta sa ma ridic . Pein murea de ras cu Sasori . Haha sa se arunce in spatele vostru Sakura , asa masaj tailandez va face de cereti indurare . Sakura zambeste si mi se arunca in brate apoi imi sopteste " O sa ai o surpriza " , apoi pe fata imi apare un zambet pervers dar nu las sa se vada sau Pein ma strange de gat .
Sakura:
Ma ridic de pe gonguta si ii zambesc , apoi ii spun ceva la ureche iar pe fata ii apare un zambet perversc . Petrecerea a mai durat pana pe la 8 seara apoi toti am plecat in camerele noastre . Sasuke imi face semn sa il urmez si asa si fac . El ma duce pe un camp unde erau numai pomi de cires infloriti . Observ sub cel mai mare pom o patura si ceva de mancare . Ma intorc spre Sasuke si ii zambesc . Acesta zambeste la randul lui . Mergem in acel loc si raman uimita . De sub acel cires se putea observa un lac superb si luna plina ce lumina elegant acel loc. Ne asezam si observ pe patura capsuni cu frisca , lichior cu cirese , migdale caramelizate si multe altele dar toate dulcuri . Eu ador dulciurile deci ma nimerit . Acesta im zambeste si se asezam incet pe patura , imi da sa mananc capsuni murdarindu-ma intentionat de frisca apoi acesta ma saruta . Era cu adevarat un sarut dulce . Stateam in bratele lui Sasuke si bine inteles ca , catelul era la Pein nu am uitat de el .Apoi Sasuke observa ca sunt obosita si ma ia de mana , ma saruta si mergem spre camera lui ??? o nunu asta nu poate fi bine dar ma las condusa . Ii spun ca as vrea sa fac o baie iar acesta ma ia de mana si mergem spre baie .
Acolo am un soc de proportii , in cada era apa si multa spuma iar pe jos doar petale de trandafir si sa nu uit langa cada erau doua pahare cu sampanie . Sasuke imi zameste si ma intreaba daca el poate sa ramana . Raman surprinsa si ii spun ca da . Pai ne bagam in vana s petrecem o seara placut . Si imi dau seama cum a reusit Sasuke sa aranjeze totul . La petrecere a lipsit cam o ora . Cred ca atunci a facut atatea . Doamne cat de dulce poate sa fie . Cam asa a fost seara noastra . Foarte placuta !!!
Urmatoarea zi ma trezesc cam pe la 6:30 , ma imbrac si plec dar nu inainte de a-mi pupa gonguta care dormea asa dulce . Intru si pe la Pein care se juca cu Kuky . Da se simteau foarte bina asa ca ii las . Merc la locul meu specific de antrenament . Incep ca deobicei : flotari , genoflexiuni , spagatul , sfoara si altele .
Apoi fac cateva tehnici de lupta . Toate imi ies la perfectie spre uimirea mea . Dar cum putea sa fie totul perfect . In fata mea apare chiar o doamne nu pot sa cred , sunt chiar : Kabuto si Orochimaru . Acestia zambesc badjocoritor . Ma enervez la culme , le arunc o privire ucigatoare strangand dinpumn pana mia dat sangele .
- Ce vreti nesimtitilor, profitorilor , criminalilor ? Chiar vreti sa muriti asa repede ? Nu mai puteam de nervi simteam cum tot corpul imi fierbe . Deja imi aparuse in minte scena cu violul lui Koni a mea . Cred ca pentru ei ce le spuneam eu erau laude mai ales " criminali.
- Mai dar ce rea ai devenit ! Imi place si nu ma fa sa rad , tu sa ne bati pe noi fii serioasa ! spune Kabuto in badjocura . Il puteam observa pe Orochimaru care zambea dar nu spunea nimic . Ma uit da ei si le zambesc lasand la iveala doi canini perfect albi , acestia ma privesc inca odata si......next-ul pe deseara . sper ca va placut...
POZE:
pantalonii Sakurei : http://www.google.ro/imgres?imgurl=http://www.cafeneauapolitica.ro/images/Pantaloni%2520scurti.jpg&imgrefurl=http://www.cafeneauapolitica.ro/caf%2520amar.htm&usg=__fzV7VtzYwNlssMC6_cuILBs_osQ=&h=200&w=133&sz=9&hl=ro&start=19&zoom=1&tbnid=pVsfKjz2Y-7kaM:&tbnh=145&tbnw=96&ei=zsWFTejAM9CQswa_s4WmAw&prev=/images%3Fq%3Dpantaloni%2Bscurti%2Balbi%26hl%3Dro%26biw%3D1012%26bih%3D602%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:1&itbs=1&iact=rc&dur=992&oei=xcWFTY36C4zwsgaavf2pAw&page=2&ndsp=16&ved=1t:429,r:12,s:19&tx=59&ty=84
tricoul Sakurei : http://www.google.ro/imgres?imgurl=http://images7.okr.ro/auctions.v3/700_700/2010/09/23/9/0/635614970495601804398047-2960411-700_700.jpg&imgrefurl=http://www.okazii.ro/catalog/44130664/maieu-tricou-guess-femei-dama-100-bumbac-marime-s-m.html&usg=__SGkUYjaqeymlKWbIvTW5YCz2yo0=&h=700&w=700&sz=120&hl=ro&start=50&zoom=1&tbnid=qKRfzRqUWvO2DM:&tbnh=128&tbnw=113&ei=bcaFTdKsNs3Oswbo-8WQAw&prev=/images%3Fq%3Dmaieuri%2Broz%2Bdama%26hl%3Dro%26biw%3D1012%26bih%3D602%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:1&itbs=1&iact=rc&dur=832&oei=VsaFTd2TEMv1sgbiqpGBAw&page=4&ndsp=18&ved=1t:429,r:7,s:50&tx=55&ty=38
sandalele Sakurei : http://www.google.ro/imgres?imgurl=http://shopping.flu.ro/files/clients/45/146/p/35/sandale-albe-daria-239405.jpg&imgrefurl=http://shopping.flu.ro/director/pantofi-comozi/produs/239405/Sandale%2Balbe%2BDaria.html&usg=__yCNSCqneoVr3f5wVZwx9gmIlPXo=&h=667&w=1000&sz=57&hl=ro&start=77&zoom=1&tbnid=r4W7jSDhzo_7ZM:&tbnh=126&tbnw=152&ei=1caFTcD_F8vOsgaGp5CHAw&prev=/images%3Fq%3Dsandale%2Btip%2Broman%26hl%3Dro%26biw%3D1012%26bih%3D602%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:1&itbs=1&iact=rc&dur=631&oei=rsaFTZnRHcv1sgbiqpGBAw&page=6&ndsp=15&ved=1t:429,r:0,s:77&tx=53&ty=96
Tortul Sakurei: http://www.google.ro/imgres?imgurl=http://media.infomariaj.ro/foto/Tort-de-nunta/Tortul-mirilor/abbietabbie/3257/9268/500x400/Tort-nunta-roz.jpg&imgrefurl=http://www.infomariaj.ro/galerie-foto/Tort-de-nunta/Tortul-mirilor/Tort-nunta-roz/3257/9268/&usg=__xyjJIsm1rDWO1PpAMhhKrk_wBnE=&h=400&w=301&sz=19&hl=ro&start=0&zoom=0&tbnid=bGpPYhtpUBVpdM:&tbnh=124&tbnw=93&ei=B8eFTeP9OoeGswbGxYWVAw&prev=/images%3Fq%3Dtort%2Broz%26hl%3Dro%26biw%3D1012%26bih%3D602%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:1&itbs=1&iact=hc&vpx=626&vpy=121&dur=2103&hovh=124&hovw=93&tx=128&ty=100&oei=B8eFTeP9OoeGswbGxYWVAw&page=1&ndsp=13&ved=1t:429,r:3,s:0
Sus In jos
https://sasukesakura.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 64
Puncte : 84
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Alba:P

Mostenirea Empty
MesajSubiect: Re: Mostenirea   Mostenirea Icon_minitimeMar Apr 12, 2011 10:11 pm

CAPITOLUL IX
Mai dar ce rea ai devenit ! Imi place si nu ma fa sa rad , tu sa ne bati pe noi fii serioasa ! spune Kabuto in badjocura . Il puteam observa pe Orochimaru care zambea dar nu spunea nimic . Ma uit da ei si le zambesc lasand la iveala doi canini perfect albi , acestia ma privesc inca odata si Kabuto se napusteste asupra mea. Orochimaru nu ataca , parca statea sa vada cum ma descurc in lupta ciudat . Dar nu aveam timp sa ma uit la el , Kabuto dadea in mine cu tot ce apuca . Ma enervez la culme cand imi da o palma . Gata acum e rezboi ! Incep sa fac cele 12 semne ale mainii dar cand il fac pe al 11 ma opresc , defapt Tsunade ma oprit . O doamne ea stia ca sunt mostenitoarea acele forte dar nu a spus nimic.
Tsunade se uita la mine apoi se uita la cei doi si se intrunta , se pare ca se cunosc bine apoi o aud pe Tsunade spunand:
"Nu ti-a mers cu Sasuke incerci cu Sakura!" raman uimita , ce naiba si pe Sasuke ...oare pentru ce dar gandurile imi sunt intrerupte de tipatul lui Tsunade . Stai Tsunade a tipat ?! Ma uit mai atent si observ , a ranit-o nu se poate asa ceva ! Cand , cum si unde mai exact ?! Kabuto apare in spatele meu si ma loveste puternic facandu-ma sa ingenunchez . Bun eu nu ingenunchez in fata nimanui . Ma uit la Tsunade care abia respira si parca o vad pe Konan . Acum mi-am iesit in fire si nu realizez ca toti au venit si erau cu ochii pe mine .
Nu imi pasa de nimeni si de nimic asa ca fac cele 12 semne ale mainii si strig cat ma tin plamaniii:"Arta ciresului inflorit" , apoi simt sum sunt invaluita de o ceacra neagra si ma transform . Purtam din nou acele haine negre . Toti erau cu gura cascata iar Sasuke isi musca ca deobicei buza . Doamne baiatul asta deja ma face sa ma simt ciudat . Dar nu aveam timp , mai fac cateva semne ale mainii si rostesc cat de tare pot :" Floarea de cires infloreste acum" . Acestea fiind spuse pe Kabuto il invaluiesc flori de ciresi care din roz se fac negre apoi cateva sageti ascutite ce il sfasie pe kabuto dar desteptu" de Orochimaru se baga si il salveaza . Of ce ma poate enerva si ala .
Parul meu deja are suvite ticlam si negre astea nu le-am avut pana acum ?!! Doamne trebuie sa recunosc ca imi sta bine , toti erau uimiti dar ma enervez si mai tare cand Kabuto imi zambeste in badjocura ! Gata acum te-am mancat ! Fac cateva semne ale maini si rostesc " Arta Interzisa Haruno si in combinati cu Arta Ciresului Inflorit" . O aud pe Tsunade cum tipa sa ma opresc dar nu ii dau atentie chiar deloc . Sunt invaluita intr-o cheakra rosie cu negru apoi imi apar doi canin albi si foarte ascutiti . Toti era uimiti pana si eu nu ma asteptam sa fiu un vampir sau ce??? Stai sunt un vampir . Nu se poate dar nu am timp sa ma minunez .
Merg repede langa Kabuto si il lovesc puternic . I s-au spart si ochelarii de la impact . Ce aragaz cu patru ochi . Orochimaru era trantit la pamant iar Kabuto a fugit in padure . Proasta miscare pentru el pentru ca era si luna plina si parc deveneam tot mai puternica . Bine inteles ca nu stau pe ganduri , zambesc si plec dupa el . Toti au zbierat sa nu o fac , sa nu plec dar dece sa-i ascult . Normal ca am plecat dupa aragazul ala cu patru ochi . Il auzeam cum se grabea sa scape , ii simteam frica si sangele cald in vene . Doamne am inebunit dar imi place si am mai observat ceva . Cand sunt schimbata sunt foarte perversa oare dece ? Ma rog nu imi pasa acum dar Kabuto deja face pe el de frica . Ce imi place sa sperii baietii .
Sasuke:
Ma uit la Sakura si nu imi vine sa cred ce vad . E un un vampir , asta ascundea ea , doamne chiar ca am cea mai tare iubita . Sunt mandru dar obsev ceva . A devenit foarte perversa , asta este ceva nou pentru Sakura . Saracul Kabuto , cred ca o sa i sfasie . O se pare ca Orochimaru vrea sa fuga , dar le fac seamn baietilor si il prindel . Tsunade se ridica de jos , era ranita tare se putea misca . Aceasta vine langa Orochimaru , zambeste api ii da o palma de toata frumusetea . Acesta se enerveaza dar degeaba il tineam foarta bine . Dar distractia ne este oprita de un urlet de disperare . Parea sa fie Kabuto , apoi se aude un ras de fata . Era Sakura si Kabuto . La cum a urlat kabuto cred ca s-a pierdut sau la gasit Sakura . Daca e a doua variata e o prada pentru ea . Il rog pe Pei sa il tina pe Orochimaru iar eu merg dupa Sakura . Asa am si facut iar tsunade mi-a dat acordul .
Sakura:
Merg prin padure din creanga in creanga si ce vad eu . Un baiat speriat , saracul Kabuto era ca o prada sub ochii pradatorului . Merg exact in spatele lui si ii soptesc " mi-a fost dor de tine" . Acesta tremura si de frica si de nervi , nu stia ce se intampla si incearca sa ma loveasca . Mda proasta lovitura , ii prind mana si i-o rup . Un urlet se aude . Mama mia baiatu' asta imi sparge timpanele . Zambesc lasand sa se vada dintii perfecti albi . Si ca orice vampir sug sangele pradei . Da pai ma asteptam sa aiba gust rau sangele dar e chiar dulce ..o doamne ce ma apuca . Da apoi ii las pe Kabuto jos , cred ca era cam mort dar ce sa ii fac . Aceea a fost o razbunare pentru Koni , apoi soarele a rasarit iar eu am rostit cateva cuvinte si mi-am revenit la normal .Dar surpriza din tufis iasa Sasuke cu un zambet destul de pervers . Ma ia in brate si incepe sa ma sarute apasat dar imi placea . Apoi ne intoarcem amandoi la templu.
Acolo toti ma asteptau cu o tona de intrebari . Eram amuzata dar bine dispusa stiind ca am razbunat-o pe Koni a mea . Dar doar pe jumatate . Mai era Orochimaru . Pai eram franta asa ca merg in camera. Intru incet si simt cum.....Suspans.....sper ca va placut
Sus In jos
https://sasukesakura.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 64
Puncte : 84
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Alba:P

Mostenirea Empty
MesajSubiect: Re: Mostenirea   Mostenirea Icon_minitimeMar Apr 12, 2011 10:13 pm

CAPITOLUL X

Intru in camera si simt cum doua brate puternice ma cuprind de talie . Era chiar Sasuke , acesta zambeste lasand la iveala doi canini albi superbi .
Il privesc zambind apoi incep sa-l sarut pasional . Chiar ii sar in brate izbindu-l de usa care nu mai avea multe si cadea .
Amandoi chicotim apoi acesta ma pune usor in pat si spre marea bucurie a lui Sasuke petrecem prima noapte impreuna . Pot spune ca mi-a placut...doamne ce naiba am?! cat de perversa am devenit dar imi place .
Sasuke:
Mai , mai nu stiam ca rozalia mea e asa perversa si am observat ca i-a placut . Doamne imi place mai mult de cand e vampir si am observat ca era mult timp pe langa gatul meu , cred ca e din instinct . Si acum ma culc , maine vom merge sa dam un test pentru alegerea echipelor care vor merge sa ajute satenii.
Sakura :
Il privesc pe Sasuke cum dormea , doamne e mai dulce ca un bebelus . E timpul sa ma culc si eu , main se vor alege echipele .Ce urat ca echipele sunt formate si 7 persoana . Dar asta este , nu mai am chef de o alta cearta cu Tsunade .
Era dimineata , Sasuke era trezit si imi pregateste micul dejun . Vai ce dragut ! Acesta observa ca m-am trezit si ma saruta dulce . Ne imbracam amandoi si plecam pentru examenul fizic de azi . Ajungem acolo si incepem..
...:::Dupa 4 ore:::....
Toti eram asa obositi incat abia mai respiram . Dupa o lunga deliberare si multe certuri intre Tsunade si ati examinatori prezentii toti au decis . Apoi au inceput sa se strige echpele si a fost asa : echipa 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 si urmam noi echipa cu numarul 7 . Din echipa 7 facea parte : Sasuke , eu , Pein , Itachi , Sasori , Deidara si Karin. Ce????? eu cu mimoza aia nesuferita . Tsunade te strang de gat cu mainile mele .
Am incercat sa discut cu Tsunade dar nici cum nu a acceptat schimbarea . Of tsunade putreziti-ar nasu ce ma enervezi !
Karin imi scotea limba si ma enerva la culme . Mama ce am sa o plesnec! Deja ma mananca palma ! Roscata asta tupeista incearca sa se dea la Sasuke dar Pein si ceilalti o opresc . Asa , astia-s baietii mei . Apoi ne primim misiunea , trebuia sa mergem in padure unde au fost semnalate mai multe crime . Se pare ca satenii au gasit oameni sfasiata si lucruri de genul asta . Observ ca toti ma privesc iar baietii din echipa mea zambesc . Ma uit la ei amuzata si le spun:
-Hei is eu vampir dar nici chiar asa flamanda ! A da si mie imi plac brunetii in rest nimic ! Ma uit la Sasuke si zambesc lasand la iveala dintii perfecti albi . Toti zambesc ca si Sasuke apoi plecam spre locul acela destul de ciudat .
Cand ne apropiem de acel loc , simt cu nasul meu fin mirosul sangelui asa de dulce incat mi se face pofta ! Doamne ce naiba tot zic ?! De asemenea in aer se simte si mirosul fricii si al luptei ce a avut loc intre "prade " si " pradator" . Iar cand ajungem acoo avem un soc . Actiunea era in toi nici nu e de mirare dece mirosul de frica era asa puternic . O doamne!
In lupta era sgatia aia de Orochimaru si un sarpe mov gigantic care din cate am inteles din balbaielile baietilor era legendaru Mondo . Cel mai puternic sarpe iar "prazile" erau chiar copiii din sat . Gata nimeni nu se ia de copii . Mondo asta va fi noua mea poseta . Baietii vor sa se ascunda sa isi faca un plan dar eu vampiroaica sefa urlu cat ma tin plamani : - Hei poseta ieftina umblatoare ! Mondo se intoarce catre mine iar cand ma vede mai sa pice jos nu alta ! Parca ma stia de ceva timp . Acesta cand ma vede , ii se inrosesc ochii care defapt ii erau albastrii deci va dati seama ce draga ii sunt si apoi .....Suspans , sper ca va placut !!!
Si ca deobicei PUPICI!!!!!
Mondo : http://www.google.ro/imgres?imgurl=http://fc09.deviantart.net/fs47/f/2009/190/f/b/Orochimaru_snake_by_desz19.jpg&imgrefurl=http://desz19.deviantart.com/art/Orochimaru-snake-128836657&usg=__Y3rQzjGLu1UGQlLnfhnQwsTeqiU=&h=1024&w=1280&sz=491&hl=ro&start=16&zoom=1&tbnid=I7Bva-zBG0W6XM:&tbnh=130&tbnw=191&ei=pending&prev=/images%3Fq%3Dorochimaru%2Bsnake%26hl%3Dro%26biw%3D1012%26bih%3D601%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:1&itbs=1&iact=rc&dur=431&oei=gtaMTbyLAdSB4Qb89cnSCw&page=2&ndsp=13&ved=1t:429,r:2,s:16&tx=96&ty=48
Sus In jos
https://sasukesakura.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 64
Puncte : 84
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Alba:P

Mostenirea Empty
MesajSubiect: Re: Mostenirea   Mostenirea Icon_minitimeMar Apr 12, 2011 10:14 pm

CAPITOLUL XI
O lupta plina de amintiri:....

Acesta cand ma vede , ii se inrosesc ochii care defapt ii erau albastrii deci va dati seama ce draga ii sunt si apoi imi arunca un pergament . Acesta era vechi si rupt la capete cu un miros puternic de mucegai . Dar nu imi pasa , il iau nervoasa de pe pamant si il deschid . Am un soc cand vad . Genunchi incep sa imi tremure incontrolabil iar 2 lacrimi mi se preling pe fata fina . Simt cum mii de bucatele de stica imi sfasie inima care sangereaza si ma ustura foarte tare . Apoi un zambet imi apare pe fata .
Pe pergamentul din fata mea era...dar sarpele ma intrerupe intr-un mod brutal spunand doar atata : Sakura Ynn Haruno .
Daca va intrebati cine e acea persoana am sa va spun , era chiar bunica mea . Asa este , eu ii purtam numele . Si acum imi amintesc cum venea la noi acasa si imi aducea dulciuri si kimono-uri dragute . Si mereu ma strangea in brate mai tare ca si pe Ken . Ii semanam foarte mult , aveam aceleasi trasaturi . Mereu cand o intrebam de unde imi aduce atatea imi raspundea " Vei afla la 17 ani " si simt cum fata imi este invadata de lacrimi iar creierul de amintiri .
Chiar imi aduc aminte cea mai groznica zi . Se intamplase asa : Bunica Ynn a venit la noi , bineinteles cu multe daruri pentru mine si 3 ciocolati pentru Ken , doamne ce ma amuza ca eu am mai multe dar in fine sa trecem mai departe...eram foarte dragastoasa cu ea , nu o lasam nici sa sufle mereu eram in brate la ea si ma jucam cu parul ei alb ca zapada si fin ca spuma marii . Observam pana si eu ca ceva este cu mine , nici odata nu am fost asa de dragastoasa dar pe moment nu am dat atentie . M-am jucat cu bunica si Ken toata ziua iar cand a trebuit sa plece i-am spus " Buni asai ca o sa mai vi ple la noi ?! Aveam 4 ani jumate ....Bunica se uita la mine si imi spune "Normala printesa mea " dar nu a fot asa .
Dupa o saptamana , nici acum nu pot sa uit , era chiar de ziua mea iar eu o asteptam stand tot in fata usii de la intrare asteptand-o .
Apoi o aud pe mama izbucnind in plans . Apoi tata o imbratiseaza . Nu intelegeam pana cand mama reuseste sa spune printre suspine : " Cum ii vom spune Sakurei ca bunica nu mai vine ? Daca as avea puterea clanului Haruno l-as distruge pe acel nenorocit . Cum a putut tata sa-i faca asa ceva mamei ? Cum a putut ? Si acel sarpe Mondo , nu nu-n-stiu ce sa mai spun" , mi-am dat seama ca bunica a murit si nu am uitat numele "Mondo" .
Acest nume blestemat imi rasuna si acum in minte iar o caldura incepea sa imi invadeze tot si tot mai tare corpul . Simteam cum maxilarul mi se inclesteaza si muschii mei abdominali parca mi s-ar contracta . E o sentatie ciudata sa simti cum muschii se misca de pe oase . Infiorator dea dreptul . Apoi Orochimaru imi spunete zambind pervers : " A fost o placere sa iti omor bunica , pe Ynn . Auzind acele cuvinde il privesc uimita si imi inclest dintii , iar o chakra imi invadeaza corpul . Incepe sa imi iasa in afara , era neagra iar cum iesea din ce in ce mai multa forma in spatele meu un lup neagru cu ochii verzi ca ai mei .
Eu eram invaluita intr-o chakra neagra apoi hainele mi se schimba . Eram cu acei pantaloni negrii , bluza neagra si pantofii inalti . Incep sa imi apara coltii de vampir si sa simt cum sangele imi fierbe in vene . Ochii imi erau inchisi iar cand ii deschid imi erau rosu ca sangele proaspat scurs din corpul unui copil . Parul meu roz credte si imi apar cateva suvite negre si rosii . Simt cum unghiile imi cresc formand adevarate ghiare . Aratam incredibil , vedeam asta in ochii baietilor si a lui Sasuke care mai sa cada pe jos . Ma uit cu ura la Orochimaru apoi zambesc iar intr-o fractiune de secunda apar in spatele lui pe Mondo .
Zambesc lasand la iveala canini lungi care "cereau " sangele amar al acestui nenorocit . Acesta nu se mai putea misca deoarece canini mei erau infipti in gatul lui . Inima ii batea tot mai incet apoi acesta scoate un tipat de durere . Dar eu zambesc si imi adancesc coltii tot mai tare . Toate acestea intr-o fractiune de secunda . Apoi imi scot cnini din gatul lui Orochimaru . Acesta ramane nemiscat iar iar transpiratia ii curge in jos pe gat .
Eu incep sa rad dar acele cuvinte chiar ma fac sa imi pierd controlul : " Esti la fel de slaba ca bunica ta !" asta mi-a spus orochimaru . M-am enervat si am facut cateva miscari apoi am rostit "Inflorirea ciresului " si " Inchisoarea de trandafiri ".
Petale de cires au aparut in aer iar mii de trandafiri rosii sangerii s-au ridicat din pamant . Cand petalele de cires au devenit negre si din trandafirii rosii a inceput sa curga sange . Zambesc si ma uit la Modu care era strapuns de trandafri iar Orochimaru incerca sa scape . Acesta se napusteste asupra mea si incep sa ne lovim si tot asa continuam .
Sasuke :
O privesc pe Sakura de ce este in stare si raman surprins dar nu apuc sa stau pe ganduri deoarece suntem atacati de serpi gigantici . Observ ca fratele meu este ranit tare asa ca invoc monstrul ce este in mine . O observ pe Sakura care ramane surprinsa si apoi zambeste pervers . Ce naiba ii trece la fata asta prin cap . Aflu eu asta deseara daca terminam pana atunci . Doamne ce venin au serpii . Toti baietii ne luptam si observ sa Sakura devine mai alba iar ochii ii devin visinii . Aceasta maraie ???? ce ? Nu pot sa cred . E tot mai dulce . Asa si acum sa imi continui lupta .
Sakura :
Ooo mai sa fie se pare ca si Sasuke are ceva interesant . Dar acum sa ma concentrez . Luptam timp de 3 ore fata incetare apoi il trantesc pe Orochimaru la pamant si fac 25 de semne ale maini apoi din mana imi zasneste sange si imi iasa o sabie straveche. Era cea a bunicii mele . Eram mandra de mine .
Ridic sabia , ma uit odata la Orochimaru si ma repezesc sa il omor dar sunt blocata de cuvintele care ii ies pe gura in acel moment : " Din cate mia spus Ynn credeam ca o sa fii mai respectoasa cu bunicul tau! " Toti ne oprim din lupta , ochii imi sunt invadati de lacrimi . Fara sa observ orochimaru se ridica si apare in spatele meu . Eu simt cum fiecare muschi nu imi mai poate misca .
Orochimaru rade malefic iar din neatentia mea ma trezesc cu coada lui Mondo oblu peste fata . Sunt trantita intr-un copac bineinteles dupa ce am rupt alti 10 . Inca eram in stare de soc , Il vad pe Orochimaru cum apare langa mine si imi zambeste apoi ma prinde de par si ma tranteste puternic de un copac . Face cateva semne ale mainii si vad cum totul devine negru iar in fata imi apar poze cu bunica mea din copilarie pana cand a murit . Vedeam cum toata viata ei imi apare in fata .
Doamne ce mult putem semana ! Aratam exact la fel . Dar apoi vad.......
Suspans , sper sa va placa si scuze ca a durat atat de mult .
Melodia luptei : https://www.youtube.com/watch?v=TUHFfR8hWcA
Sus In jos
https://sasukesakura.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 64
Puncte : 84
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Alba:P

Mostenirea Empty
MesajSubiect: Re: Mostenirea   Mostenirea Icon_minitimeMar Apr 12, 2011 10:16 pm

CAPITOLUL XII
Amintiri dureroase , Ynn revine?!


Doamne ce mult putem semana ! Aratam exact la fel . Dar apoi vad momentul in care Orochimaru o injunghie cu o sabie pe bunica mea care gemea de durere apoi ultimele ei cuvinte m-au facut statuie " Nu ii spune Sakurei ca tu esti bunicul ei ! Spunei doar ca o iubesc ! apoi bunica Ynn adormise pentru totdeauna .
Scot un tipat foarte ascutit si ma prabusesc la pamant tremurand toata . Era greu sa imi scot din minte ce am vazut adineaori , si bunica mea care , care....dar ochii mei se maresc atunci cand il vad pe orochimaru scotand din gat ..yah.. o sabie .
Acesta o cuprinde in mana si o ridica spunand " La revedere nepoata mea preferata" eu eram blocata , muschii imi erau grei , nu puteam sa ma misc sau sa fac vreun semn al mainii sa ma apar . Simteam in corp atata durere si in suflet o durere de nedescris ca atunci cand cineva iti suceste cutitul in carne vie . Imi dau seama ce se va intampla daca nu fac ceva . Il aud pe Sasuke cum urla sa ma misc sau ceva dar degeaba , imi era imposibil .
Orochimaru se uita la mine si imi spune un "Pa-pa" badjocoritor . Eu fara a-mi da seama tip cat ma tin plamanii " Bunica Ynn!!! " Toti se uita la mine mi ciudat , orochimaru grabeste lovitura dar sabia este prinsa de ....nu se poate , nu poate fi ea...bunica Ynn . Toti ramanem socati dar eu si Orochimaru suntem stupefiati . Nu stiam ce sa mai facem . Bunica se uita la mine si imi afisaza un zambet dulce apoi se intoarce la Orochimaru si ii spune " Scumpule nu ti-am spus sa o lasi in pace?" Orochimaru nu stia ce sa mai faca . Intre timp eu ma ridic de jos , imi scutur hainele nu inaite de a ma intreba bunica mea daca nu ametesc pe asemenea tocuri ceea ce starneste rasul cat de cat .
Bunica imi face semn sa vin langa ea si imi sopteste " Facem arta Haruno impreuna" , eu raman blocata dar dau din cap afirmativ . Amandoua facem 66 de semne ale maini dar cand sa invocam puterea interzisa a clanului Orochimaru este luat de Kabuto pe brate si cei doi dispar intr-un nor de fum . Mondo face si el la fel .
Stai asa..eu nu l-am omorat pe nenorocitul ala ?? Ei ma ocup mai tarziu de asta . Imi imbratisez dulce bunica dar imi spune ca trebuie sa plece deoarece nu are voie mult timp dar inainte de a pleca o rog sa o salute si sa o pupe din partea mea pe Koni apoi aceasta dispare evaporandu-se .
Eram destul de uimita de cele intamplate dr sirul gandurilor imi este intrerup de baietii care imi pun fel si fel de intrebari dar incep sa scuip sange si mi se face rau .
Sasuke si Itachi ma prind pe brate asezandu-ma incet jos . Imi revin si ma transfor la loc in om normal , parul imi revine la rozul pur doar ca mi-a ramas mai lung . Toti m-au sfatuit sa-l las asa si asa voi face . Chiar imi sta bine .
Apoi ne intoarcem la templu , toti u venit pe noi si ne-au pus intrebari dar Tsunade ma intrebat ce am facut . I-am povestit tot apoi ma cheama pana la in birou .
Sasuke :
Ajungem la templu si suntem toti rupti de oboseala . Karin se arunca la mine in brate , ma uit la Sakura care noroc ca nu a vazut sau o omora pe Karin . Stai asa...asta unde naiba a fost toata lupta . Ma rog si asa numai ne incurca , o arunc jos si ii soptesc sa dispara pana nu o strang de gat . Aceasta speriata pleaca si ma lasa in pace . Eu o privesc pe Sakura cum pleaca cu Tsunade . Imi fixez privirea pe fundul ei care era apetisant si..o doamne Sasuke narodule ea debea respira si tu....in fine mai povestesc cu baietii , apoi ma duc sa fac un dus .
Deja noaptea a sosit cu pasi repezi , eu ies din vana si intru in dormitor..acol am un soc . Erau numai trandafiri pe jos iar pe pat petale iar pe ele ..mama mia cred ca salivez ...era chiar rozalia mea imbracata intr-o rochita verde de noapte scurta . Iubita mea imi face semn sa vin pana la el si eu ascultator din fire merg cumintel la el . Aceasta ma prinde de prosopul din jurul taliei si ma trage in pat . Mama dar ce infometata e!!! hehe , pai continuam amandoi "actiunea " si petrecem o noapte superba .
..:: Dimineata:...
Soarele strapunge incet intunericul din camera facundu-ma fortat sa ma trezesc . O privesc pe Sakura care dormea cu bratul peste abdomenul meu . Ma ridic usor dar aceasta se trezeste intrebandu-ma cat de tarziu e . Eu ii zambesc dulce , o cuprind in brate si incep sa o sarut . Limba mea ii gadile usor buza apoi rozalia stie ce vreau si ascultatoare imi lasa intra inauntrul lacasului ei umed . Limbile noastre au pur si simplu un razboi dar o las pe a ei sa invica iar aceasta zambeste satisfacuta . Apoi imi spune ca merge sa faca o baie calda . Eu dau afirmativ din cap si incep sa strang de prin camera deoarece erau numai haine aruncate pe jos .
Cred ca a trecut o ora si Sakura inca se imbaiaza , eu nu mai pot si curiozitatea ma mananca asa ca merg in baie . O privesc pe Sakura cum isi spala corpul fin ca matasea si eu imi dau hainele jos si incep sa ii sarut spatele . Rozalia se sperie dar nu se opune . Zambeste si mai avem parte de putina "actiune" . Apoi ne imbracam amandoi si eu ma duc langa rozalie si incep sa o gadil si nici ia nu se lasa si incepe si ea .
Sakura :
Dupa ce am mai petrecut putin timp si in baie , mergem si ne imbracam dar Sasuke foarte jucaus incepe sa ma gandile si nici eu nu renunt . Incepem sa ne gadilim reciproc si sa ne batem cu perne apoi il aruns in pat . Ma arunc peste el si incep sa il sarut cu pasiune . Dar joaca noatra mai " speciala" ne este intrerupta de un tipat . Ne ridicam amandoi si fugim in locul de unde veneau tipetele . Pareau a fi tipetele lui Karin . Ce doamne a mai facut ? Poate si-a rupt o unghie sau..dar nu apuc sa termin deoarce ajungem in acel loc . Toti avem un soc . Miuacki era cea mai buna prietena a lui Karin . O tipa blonda cu ochi albastrii si forme bine definite . Cum spune-am fata era intr-o balta de sange cu hainele rupte iar pe perete scria cu sangele blondei....suspans , stiu ca e cam horror si putin mai +15 +16 dar na nu m-am puut abtine
Sus In jos
https://sasukesakura.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 64
Puncte : 84
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Alba:P

Mostenirea Empty
MesajSubiect: Re: Mostenirea   Mostenirea Icon_minitimeMar Apr 12, 2011 10:17 pm

CAPITOLUL XIII
O amenintare sangeroasa...

Toti avem un soc . Miuacki era cea mai buna prietena a lui Karin . O tipa blonda cu ochi albastrii si forme bine definite . Cum spune-am fata era intr-o balta de sange cu hainele rupte iar pe perete scria cu sangele blondei " Ea e prima , Karin a doua si a treia e surpriza " . Toata lumea nu stia ce sa mai spuna . Tsunade a venit val vartej si a incercat sa faca ceva dar mai mult decat sa confirme decesul nu a avut ce .
Karin a inceput sa tipe si a fugit aruncandu-se in balta de sange . Roscata i-a luat capul fetei si o tinea in poala strans si se ruga sa fie un cosmar dar din pacate nu era , era cruda realitate . Eu merg langa Karin si ma asez langa ea . Fata se uita la mine si imi sopteste ca are nevoie de o imbratisare calda . Asa ca o imbratisez toata lumea ramanand cu gura cascata . Se sta rivalitatea dintre noi . Dupa o secunda o vad pe Karin cu ochii atintiti spre perete , cred ca nu observase ce a scris acel individ pe perete . Aceasta incepe sa tremure incontrolabil si sa urle . A intrat intr-un fel de sevraj .
Eu prind de mana si o scot afara , incercand sa o calmez . Ma roaga sa ii aduc un pahar de apa , asa am si facut . Am crezut ca o sa-l bea dar si la aruncat peste fata apoi s-a calmat . Cred ca asa voi proceda si eu cu Sasuke cand e nervos..hehe glumeam .. Karin ma roaga sa o pazesc pentru ca ea vrea sa traiasca . Am acceptat oferta , apoi roscata a spus ca ii este somn si daca o sa stau de paza . Asa am facut . Dupa ce a adormit , arata ca un inger . Simte-am un sentiment de mila si apoi raman ca o stana de piatra .
Cum scria pe perete " Ea e prima , Karin a doua si a treia e surpriza " , o doamne eu sunt a treia !!! Nu se poate ....cum sa ..cum sa ma apar? Ce sa fac . Gandurile imi sunt intrerupte brutal de un tipat ascutit ca 1000 de ace ce zgariau o bucata de sticla neteda .
Intru repede in camera si o vad pe Karin tipand iar deasupra ei un barbat cu masca . Ma napustesc asupra lui dar acesta fuge pe fereastra . Karin se mirarea mea si a celorlati care au venit intr-un suflet ma strangea in brate ca un bebelus speriat . Eu reusesc sa o calmez si apoi imi vine o idee . O las pe Karin in grija baietilor si merg repede la doamna Tsunade . Acolo o gasesc in birou , statea foarte ganditoare . Bat la usa respectuos . Aceasta imi face semn sa intru :
-Doamna Tsunade am un plan pentru a oprii toata nebunia asta .
-Sigur Sakura spune .
-Voi schimba camera cu Karin iar nenorocitul ala nu va stii .
-Sakura nici nu ma gand...dar i-o tai repede...
-Asa voi face...nu v-am cerut permisiunea . Tsunade imi zambeste , stia ca nu o voi asculta . Apoi ma duc inapoi la baieti care erau curiosi sa vada ce am vorbit . Le-am spus planul meu , numai Sasuke urla de colo colo la mine ca e foarte pericolos dar Itachi la luat deoparte si i-a explicat ca degeaba se agita ca tot nu voi sta in loc si ca ar fi trebuit sa ma cunoasca . Sasuke vine langa mine si imi cuprinde buzele cu doua degete si ma saruta suav . Niciodata nu am primit un asa sarut , atat de pasional .
Pai dupa toata actiunea asta am mai stat afara ceva timp . Seara a venit cu pasi repezi , iar planul meu trebuie pus in aplicare . Vorbesc cu Karin si ese deacord apoi aceasta imi ureaza noapte buna si merge repede in camera mea . Eu merg in camera ei , ma asez in pat dar cu un kunai langa mine si adorm . Era ora 03:12 cand aud ceva in camera . Apoi simt cum....suspans
Sus In jos
https://sasukesakura.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 64
Puncte : 84
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Alba:P

Mostenirea Empty
MesajSubiect: Re: Mostenirea   Mostenirea Icon_minitimeVin Mai 06, 2011 10:57 pm

CAPITOLUL XIV : O lupta incitanta

Vorbesc cu Karin si este deacord apoi aceasta imi ureaza noapte buna si merge repede in camera mea . Eu merg in camera ei , ma asez in pat dar cu un kunai langa mine si adorm . Era ora 03:12 cand aud ceva in camera . Apoi simt cum o mana grea si rece se aseaza peste gura mea . Picioarele tipului cred la cat era de greu cred ca e un el imi inconjurau talia , simt cum rasuflarea rece ca de gheata se apropie de urechea mea si imi spune "Sa vezi ce bine o sa te simti in noaptea asta roscato" . Hopa ! tipul crede ca sunt Karin . Hai sa ma amuz putin cu el si apoi sa trec la actiune . Simt cum ma saruta pasional pe gat apoi pe buze , este adevarat ca saruta exceptional dar ca brunetul meu nimeni nu saruta . Il sarut si eu foarte pasional ceea ce pe el il uimeste si in asa fel ma rasucesc incat eu ajung deasupra lui , acesta vrea sa imi dea tricoul jos dar ii prind mainile deasupra capului apoi in asa fel ma ridic incat sa imi poata vedea fata .
Cand acesta ma vede ii cade fata nu stia ce sa mai spuna , era socat si simt cum mainile ii se incoarda iar muschi pieptului ii se contracta. Acesta zambeste si nu inteleg dece dar cred ca era pe cale sa aflu .

~~Kabuto~~

Incep sa o sarut pasional pe roscata care saruta excelent dar se rasuceste si ajunge ea deasupra ma . O vad cum se ridica si pentru cateva secunde am un soc . Era rozalia , urmatoarea victima mama mia fata asta chiar stie sa sarute dar si eu am o surpriza pentru ea ca sa nu raman dator . Cred ca trebuie sa se uite in spate.

~~Sakura~~

Stand deasupra tipului il vad ca zambeste apoi aud ca un fel se ssit de sarpe si fac marea gresala de a ma intoarcea si a lasa garda jos fata de Kabuto care profita din plin . Eu cand ma intorc vad sarpele care deja se pregatea sa ma manance dar dispare ca prin minune . Ciudat ! Ma uit la Kabuto si soc! nu mai e sub mine dar simt un abdomen bine lucrat dar foarte greu peste spatele meu ceea ce ma face sa cad cu capul adanc in perna . Kabuto ma prinde de maini si ma imobilizeaza . Incepe sa rada si imi spune " Konan a stat cuminte " Gata! Atunci mi-am iesit din fire de tot . Vedeam rosu in fata ochilor iar in minte imi apareau aceeasi imagini socante cu Koni . Parea ca un film care se deruleaza dar dintr-o data s-a rupt .
In asa fel ma incolacesc in jurul lui Kabuto incat acesta ajunge din nou sub mine . Mi-am pus fata alba in lumina lunii si pot vedea cum a facut ochii mari Kabuto cat cepele .A da cred ca stiu dece . Ma transformasem in vampir . Ochi mi s-au facut rosii , hainele mi s-au schimbt iar canini si-au luat forma lor perfecta si foarte ascutita . Zambesc in asa fel incat sa imi vada dintii si sa stie ce il va astepta . Acesta zambeste si el si vad cum O dumnezeule ! Se schimba si el in nu se poate ...in vampir ?! Dar cum naiba s-a petrecut asa ceva? Acesta incepe sa rada , vad cum zambeste lasand lasand la iveala canini albi si mult mai lungi ca ai mei .
Simt cum sangele uman de om dispare si apare sangele rece de vampiri . Sunt curioasa cati ani are mai bine spus cate sute , ca sa va pun in tema dupa cat de lungi ii sunt dintii cu atat a trait mai mult . Asa ca il intreb cati ani are si acesta imi raspune calm dar totusi cu un zambet ucigas pe fata :
-2700 scumpo dar tu ???? Banuiesc ca 16 nu . E prima ta viata , mai ai multe de trait . Wow stop pozitie a spus 2700 asta in seamna in ani pamanteni 27 . Sfinte sisoe asta e la a a 13 viata si ceva . Acesta se repezeste sa ma muste de gat dar ma feresc . Ii simt dintii mai bine spus coltii cum ii cer sangele meu . Ete flosc sa vezi daca obtine vreo picatura !
Kabuto m prinde de maini si incearca sa ma must dar in asa fel imi pun genunchi incat nu poate ajunge . Genunchi mei il opreau defapt ii tineau cutia toracica sa spun asa de pieptul meu . Dar dintr-o data ma simt ciudat , chiar foarte . Simt cum vene imi aduc sangele mai repede la inima si inima imi pulseaza tot mai repede si ma repede .
Il prind pe Kabuto fortat de maini si incerc sa-l musc dar se fereste punandu-si gura in fata si asa a mai avut loc inca un sarut intre vampiri . Limba mea si a lui se zgariau in canini sangerand si mai mult si asa pofta de sange crestea cu fiecare minut . Amandoi ne atacam cu tot felul de miscari . Eram mai obositi ca oricand . Dar mi-a dat foc cu cateva cuvinte :" Iti amintesti cum tipa Konan de durere ?"
Gata cu chestia aia ma aprins de tot . Ochii imi devin visinii mai ceva ca a lui Karin si unghiile mai bine zis ghearele imi cresc tot mai tare fiind vopsite cu negru .Parul devine roz cu suvite ticlam si rosii cu negru . Parul creste si in lungime pot sa spun ca aratam superb dar sa continuam . Acesta se agata de tavan si incearca sa fuga dar il prind de picior .
Ma agat de el imobilizandul de ii dau capul da oparte ramanandui gatul liber , puteam vedea venele cum devin tot mai groase cea ce imi crestea pofta . Nu mai stau pe ganduri si il musc cat de tare pot . Canini ii srapung pielea fara nici o problema . Kabuto scoate un urlet de durere care trezeste pe toata lumea . Ii vad pe toti venind in fata usii si cu ochii cat cepele . Peretii erau toti zgariati de unghile mele si totul era plin de sange .
Sangele si ghiarele parca faceau un Rembrand pe perete . Nu, glumeam si eu . Unii baietii salivau dupa mine mai ceva ca si Kabuto dupa sangele meu . Sasuche era rosu de gelozie dar eu cand il vad ca sa il camez ii sar in brate si il sarut . Dar noroc ca m-am agatat de el deoarece era sa ma scape jos . L-am sarutat cu pasiune si celalalti imi fac se mn sa ma uit la Kabuto . M-am dat jos de pe Sasuke . Acesta s-a facut ca un fum , apoi a aparut un liliac ce a plecat pe fereastra .
Am respirat usurata si l-am sarutat pe Sasuke apoi m-am revenit la forma normala dar ca sa mai radem putin Sasuke mi se confeseaza spunandu-mi ca nici odata nu o sa ma enerveze . Eu si celalalte persoane incepem sa radem la fel si brunetul . Acesta imi spune ca daca vreau ma pot culca in camera lui . Zambesc si eu si el si mergem la culcare . Ajunsi in camera...

CAPITOLUL XV : Ai mei revin!

Mda , pai ajungem in camera lui Sasuke si brunetul ma prinde de talie apoi ma tranteste in pat . Se para ca brunetelul meu are chef de "prostioare" , ca deobicei dar am de gand sa dorm in noaptea asta asa ca incep sa rad il sarut odata al naibii de frantuzeste si acesta crede ca vrea sa incepem dar il opresc si ii spun ca sunt prea obosita sa ma joc . Aceste inchide pentru o secunda ochii si apoi ii deschide lasand la iveala cel mai dragastos si intelegator zambet . Acesta isi pune palma pe fata mea si se apropie de mine sarutandu-ma doar pe buze si gustandu-mi putin buza inferioara . Zambesc si ii promit ca o sa-l rasplatesc , acum ma duc sa fac un dus si bineinteles ca domnisoru' vine si el .
E ca un catel puricos dupa mine dar il las . Bineinteles ca ne spalam si unul pe altul iar Sasuke din cand in cand imi mai saruta spatele umed . Oprim dusul si asa lichidul incolor se opreste repede facandu-ne in contact cu aer sa tremuram de frig . Eu imi iau o pisama albastra formata din un tricou albastru si pantaloni cam prea scurti , il mai vedeam din cand in cand pe Sasuke ca isi musca buza dar il las sa saliveze in continuare facandu-ma sa chicotesc putin . Ne sarutam , unind buzele noastre intr-un sarut pasional , si ca niciodata simte-am ca fluturi in stomac ceea ce ma facea sa mai chicotesc din cand in cand . Apoi amandoi ne asezam in pat si adormim intrand repede pe taramul viselor .
Dimineata ne trezim amandoi deodata , ne sarutam de buna dimineata si mergem la baie facandu-ne siesta . Eu ma imbrac intr-o pereche de pantaloni scurti de blugi , tenis gri in picioare si un tricou gri cu roz pal pe care scria " Sunt ocupata, mai incearca !" , imi prind coada lasand o suvita rebela sa imi cada pe chip , apoi imi observ iubitul care era imbracat intr-o pereche de blugi , un maieu ce ii scotea la iveala abdomenul bine conturat si o camasa gri cu negru . Acesta ma ia de mana , ma saruta pasional si iesim ambii din camera . Mergem tinandu-ne de mana si povestind despre diferite lucruri , holul se termina si ne intreptam spre o bancuta de sub un cirec urias . Dar acolo eu am un soc de proportii .
Parintii mei stateau si ma priveau cu mila dar ciudat fratele meu nu era . Si erau imbracati in negru . O doamne sfinte! Ma uit la mama care se ridica si vine spre mine punandu-si mainile pe bratele mele suspinand adanc . Eu fara sa mai stau pe ganduri o intrb unde e Ken , mama se uita inca odata la mine facandu-ma sa lacrimez si sa strig cat ma tine-au plamanii :" Ken!!!!" Sasuke ma luat in brate strangandu-ma la pieptul sau , desi printre lacrimi am observat ca ai mei erau foarte socati si bineinteles ca desteptul de tata se ridica , ma smuceste de langa Sasuke si imi da o palma . Eu ma enervez si i-o intorc dar uitand ca sunt vampir am dat asa tare incat tata a ajuns in iarba rostogolinduse. Mama se uita stupefiata la mine iar eu nu intarzii sa ii spun : " Intre mine si Sasuke nici un tampit sau cretin nu se baga dar tata cred ca tu esti amandoua! Dece ai venit sa ma bati , nu ma provoca ca m-am schimbat mult ! " Ai mei se uitau la mine si mi-au spus ca nu asa trebe sa ma port cu ei si sa ma intorc acasa si vorbim acolo dar eu nu il parasesc pe Sasuke pntru nimeni dar ochii mi se maresc la vederea unui anumit baiat . Parul rosu ravasit si zambetul imi amintesc multe , era chiar Gaara in persoana . Genunchi incep sa imi tremure incontrolabil , Sasuke imi observa starea si ma intreaba cine e ala . Eu ma uit la el dar inainte sa spun ceva Gaara spune : " Vai dar nu ti-a spus de iubitul ei ?" Sasuke imi arunca o privire sfasietoare ce imi provoaca fiori .
Gaara cu un zambet tamp imi spune ca nu i-am povestit de relatia noasttra . Eu ma enervez si ii spun sa taca dar Sasuke ma prinde de mana si ma trag deoparte apoi imi spuna ca l-am mintit si ca pot sa plec ca mai buna e Karin si ca sunt o mincinoasa fara margini apoi imi da o palma . Raman socata iar lacrimi cristaline mi se scurg p fata . Sasuke pleaca nervos iar ma enervez si le spun parintilor ca vin cu ei , Gaara vrea sa ma sarute dar ii arunc o privire crunta si ma lasa in pace. Privesc inapoi si o vad pe Karin uitandu-se a mine si facandu-mi cu mana zambind .Mimoza naibii , asta a urmarit sa plec eu . Urcandu-ne in avion , ma uit pe fereastra si ma gandesc la acele momente intre mine si Sasuke ce si acum in provoaca satisfactie . Gaara se pune langa mine si imi prinde barbia cu doua degete si fara sa apuc sa ma feresc ma saruta apasat dar foarte pasional . Eu nu ma opun . Aveam nevoie de cineva . Desi mai bun era Sasuke dar si el a mers la mimoza
de Karin urgent . Ajungem acasa iar Gaara ma saruta spunandu-mi ca maine vine si mergem iara la gasca ca cica le e dor de mine . De hina si naru cred dar ceilalti putin imi pasa . Intru in casa si merg direct in camera mea trantindu-ma in pat . Am inceput sa plang suspinand apoi ma ridic cu greu si merg in camera fratelui meu .Vad ca perna e pusa exact cum o pune fratemio si merg acolo atingand-o cu doua degete . Imi era asa dor de el apoi imi vine o idee. Merg la mine in camera , in fata sifonierulu , ma imbrac in negru cobor jos la ai mei nici nu ii salut si ies trantind usa . Merg incet spre cimitir si ma gandesc la momentele cand ne bateam sau cand ne ascunde-am de ai nostrii dupa ditamai boacana . Imi e asa dor de el , apoi dupa aceste amintiri un fior ma cuprinde iar un suspin adanc se iveste . Ajung in fata cimitirului si intru incet parca simtind cum cineva ma priveste .Foarte ciudat ! Merg la locul nostru si acolo vad o gramada de coroare si langa ele o bucata de hartie . O iau si incep sa citesc apoi...Suspans

Capitolul XVI : Scrisoarea , furia mea
Merg la locul nostru si acolo vad o gramada de coroare si langa ele o bucata de hartie . O iau si incep sa citesc apoilas mainile sa imi cada pe langa corp , bineinteles foaia atinge usor si in pas de vals pamantul rece . Inchid ochii apoi din acei nervi imi arat coltii , muscandumi buza inferioara de nervi .
Ochii mi se fac visinii si simt cum sangele meu rece de vampir incepe sa fiarba apoi scot un racnet de fiara din padure deabea scapa. Iau foaia de jos si ma intrept spre iesirea cimitirului cu un pas apasat.Eram atat de nervoasa incat din neatentia mea am dat peste doi baietii care faceau pe superi-macho si unul mi-a pus mana pe coapsa .
Asigurandu-ma ca nu ma vede nimeni ma apropii de amadoi si imi arat forma mea adevarata de monstru . Cei doi se albesc dar nu mai puca sa fuga deoareceprintr-o singura miscare ii secatuiesc de viata . Aveau un sange dulce c al unui copil nou nascut. Apoi revin la forma umana si iau un taxi merand acasa. Cand intru imi cade fata nu alta.
Scumpul meu de Gaara mi-a dat o petrecere in casa mea fara sa stiu eu si ai mei erau plecati !Hinata si Naruto ma imbratiseaza dar le resping imbratisarea vazando pe Hina mea ca lacrimeaza dar parca nu imi pasa sau ceva in genul .Gaara vine catre mine si vrea sa ma sarute dar a facut cea mai proasta miscare . Ii dau o palma de toata frumusetea si ramane socat incepe sa urle la mine si ii mai dau o palma apoi le spun la toti sa plece numai Hina sa ramane !
Toti comentau si ma injurau incet , toti ies afara dar Hina ramane cat ca am respins-o pe saraca. Aceasta ma priveste lung apoi imi spune ca a incercat sa-l opreasca pe Gaara dar fara rost . Bruneta mi-a spus sa ii spun tot ce s-a intamplat mai putin un lucru . Faptul ca eu eram un vampir , Hinata ramane masca la povestea apoi imi aduc din bagajul dincamera mea unde mirosea a crin o poza unde era toata gasca de la templu . Acolo Hinata a vazut-o pe Karin iar ochii i s-au marit apoi se albeste la fata .
Ce dumnezeu are si ea?! Parca a vazut fantoma lui Frankenstein ce dumnezeu . Incepe sa se balbaie si o vad cum se ridica dintr-o data de pe canapeau alba de piele si fuge afara . Eu o urmez incercand sa o strig dar degeaba , bruneta opreste un taxi si apoi pleaca cu acel obiect alb cu galben de transport .

Ce ciudat ! O sa aflu eu mai tarziu ce a patit si ea . Vin inspre fotoliu dar raman blocata , pe masa se afla acea bucata de hartie si langa ea un..un trandafir rosu din care a curs putin sange . Ce ? Sange ? Iau sangele cu un deget si il bag in gura . Ciudat imi e cunoscut . Dar ma uit din nou la acea scrisoare dandu-mi seama ca mai e cineva pe langa mine dar ajung si la partea aia.
O recitesc enervandu-ma din nou , ca sa va spun odata ce scria pe foaia : " Draga si iubita mea Sakura , in sfarsit ai venit inapoi acasa unde iti e locul si eu pot sa imi continui treaba la templu . Sa il iau pe Sasuke de partea mea . A da pacat de fratele tau , chiar nu am vrut sa il chinui intr-un asemenea hal , saracul doar pe tine te chema . Defapt nu imi pare rau chiar m-am distrat si abea astept sa te intalnesc scumpa mea si sa iti simt sangele peste mine . A da si apropo de sange sper sa iti placa cel din trandafir . Karin te pupa si iti multumeste ca ai ajutat-o desi ea e de partea noatra . Te pup dulce , Kabuto " . Acel nenorocit il omor , el-el mi-a omorat fratele in chinuri si o sa o distrug pe nenorocita aia roscata cand o prind , o despic in doua . Apoi scot un racnet de fiara si dau cu pumnul in masa de sticla din fata mea . Si reusesc ma ma tai la mana . Din instinct imi pun mana la gura filtrand sangele in gura mea . Dar mana imi aluneca de gura pe langa corp .
Sangele meu are acelasi gust cu sangele de langa trandafir . Nu se poate..acel sange e a..a lui K-Ken ? Nuu nu se poate ! Asta inseamna ca...Observ ca sa intunecat afara si cand ma uit la ceas era ora 23:57 . Ce repede trece timpul ! In fine imi iau repede jacheta neagra si plec spre locul care imi provoca nostalgie si multa tristete . Nu pot sa cred ca voi face asa ceva dar e pentru fratiorul meu ! Iau un taxi si ii indic taximetristului locul unde sa mearga .
Apoi ajungem langa poarta cimitirul . Ii platesc domnului si ies din masina . Ma intrept spre mormantul fratelui meu . Imi fac cruge si incep sa dau coranele jos . Incep sa plang tot mai tare cu cat ajung mai repede la pamantul moale si negru ce implora putina apa . In timp ce eu plangeam mai simt lacrimi reci pe fata , din ce in ce mai multe . Da asa era , si cerul a inceput sa planga de mila fratelu meu . Sap si sap cu mainile si dau de ceva tare . Era sicriul fratelui meu , izbucnesc in plans si trag odata de capac deschizandu-l . In sicriu era ...suspans .
Sus In jos
https://sasukesakura.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Mostenirea Empty
MesajSubiect: Re: Mostenirea   Mostenirea Icon_minitime

Sus In jos
 
Mostenirea
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Love never die :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Naruto Fics-
Mergi direct la: