Love never die
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Love never die

Aici lasati imaginatia sa zburde libera.
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Hello lumee..fiti pe faaza ca Elyy a aterizat...GERONIMOOO

In jos 
AutorMesaj
Elyy




Mesaje : 4
Puncte : 12
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/06/2011

Hello lumee..fiti pe faaza ca Elyy a aterizat...GERONIMOOO Empty
MesajSubiect: Hello lumee..fiti pe faaza ca Elyy a aterizat...GERONIMOOO   Hello lumee..fiti pe faaza ca Elyy a aterizat...GERONIMOOO Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 7:45 pm

Hey lume, am venit si eu pe aici pe forum, trebuie sa spun cami place mult asa sa ma prezint
Numele meu este Elena dar totii prietenii imi spun Elyy
am 13 ani si sunt din constanta
Iubesc mult serialul Naruto si iubesc personajul Gaara❌x:x, nu ma intrebati de ce pentru ca nici eu nu prea stiu =))
Imi place mult sa ma plimb, sa glumesc, sa fac nazbatii sunt in general o fire calma dar daca cineva ma calca pe bc cum se zice si ajunge sa mi-l sparga...nici nu mai zic Smile)
Imi place sa ascult muzica, in general hip-hop : Adda, Teasta, Mecena, Nene,Justus si altii. Si imi plac mult mixurile lui tati, sau cum i se mai spune Arcade, pot spune ca le iubesc Mad
Personajele acestea gen, Selena Gomez, Justie Bieber , Demi Lovato, pote spune ca nu-mi plac de loc le detest, nu am nimic cu ei sau cu cei carora le plac. Am o vorba pe care o zic mereu pana le intra la toti in cap : Fiecare cu gusturile lui nu? alien
Imi place mult sa citesc ficuri, sa desenez in gneral alb-negru, doar in creion, sa scriu ficuri, sau poezii , sa fac amv-uri, rpc-uri si sa lucrez in diferite programe de calculator.
Urasc pesoanele false, narcisiste carora le pasa numai de ei , si profita de altii dand-use drept prietenii lor, pot spune ca oamnei ca ei nu ar trebui sa existe pe pamant.
Culorile mele preferate sunt movul (il iubesc), negru si rozul (depinde ce noanta)
Si ce mai pot spune? :-?
Cam atat deocamdata...daca mai aveti intrebari voi fi bucuroasa sa va raspund Smile

pwp :*:*:*
Sus In jos
 
Hello lumee..fiti pe faaza ca Elyy a aterizat...GERONIMOOO
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Fiti pe faza vine si Aya

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Love never die :: Sasuke&Sakura :: Nou veniti-
Mergi direct la: