Love never die
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Love never die

Aici lasati imaginatia sa zburde libera.
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Viata la maxim[+18]

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Viata la maxim[+18] Empty
MesajSubiect: Viata la maxim[+18]   Viata la maxim[+18] Icon_minitimeMar Iul 19, 2011 7:59 pm

deci unii cred ca-l stiti...il mai am pe un forum...va fi +18...interzis miorilor...Smile)=))

Capitolul 1

Sakura P.O.V:

Buna ma numesc Sakura Haruno si am 17 ani. Parul meu este roz, iar ochii mei sunt verzi ca smaraldele. Sunt o fire foarte perversa si tupeista. Cine ma vede v-a spune ca nu mai sunt demult virgina,si ca sunt o prostituata,mai ales dupa imbracaminte, dar se insala. Lucrul de care imi este frica este sa fac sex. adica imi este frica de durere...intotdeauna mi-a fost! Le-o sug, le-o pup,le-o ling,daca vreau eu si mi se urca hormonii la cap, dar nu pot sa-i las sa ma fute asa ca pe o curva, nu-mi place chestia asta. Dar daca imi voi pierde virginatatea vreau sa fie ceva special, nu intr-un bar sau o baie, ceva de genu´, as vrea intr-un loc unde pot ramane cu o amintire si sa fie cu baiatul iubit, in fine, scot prea multe prostii asa-i?
Acum ma aflu pe strazile Londrei. Eu defapt is japoneza, dar eu m-am mutat aici impreuna cu parintii mei din cauza serviciului lor. Sunt beata rau, impreuna cu prietenul meu. Ne indreptam catre casa mea fara sa facem prea mare galacie cand intram pentru ca parintii mei dorm. Ne descaltam si intram in camera mea. Va intrebati ce cauta iubitul meu de 18 ani la mine acasa sau bine spus la mine in camera. Pai...el fiind beat sigur nu v-a ajunge acasa intreg sau poate deloc asa ca-l las sa doarma la mine, iar de dimineata inainte sa se trezeasca parintii mei, il trimit acasa. Deci, cum spuneam, intram in camera mea, iar tampitul de Hiroshi,ma trantes-te cu brutalitate in pat, punandu-se peste mine. M-am albit toata la fata, sunt speriata de moarte, fria ma inconjoara din toate partiile, imi vine sa urlu, dar acesta imi pune o mana la gura, ca sa nu tip dupa ajutor, pentru ca stiam ce imi va face, iar cu cealalta mana imi rupea hainele de pe mine. Am ramas doar in sutien si chiloti, iar el in boxeri. Fata mea fina incepe sa fie inundata de lacrimi reci pline de durere. Acesta imi da jos sutienul si incepe sa se joace brutal cu sfarcurile mele in timp ce-mi lingea gatul cu limba lui murdara, dupa care isi da boxeri jos.Ma intreb oare cum am putut avea eu incredere in el? Cat de oarba am putu fi asa naiva. Se uita la mine cu o fata de pervers apoi ma prinde cu o mana de par si cu cealalta inca imi astupa gura. Ma pune sa-i sug pula aia vestejita, fara sa-si dea seama ca pot sa-l musc si sa tip dupa ajutor. Incep sa i-o sug si sa i-o ling timp de 10-15 secunde baiatul gemand de placere, ce idiot, dupa care i-o musc tare de tot. Acesta incepe sa tipe, la fel si eu. In numai 20 de secunde parintii se aflau in camera mea, aproape socati. Tata il scoate pe prostanacul meu de iubit afara din casa in suturi, iar mama incepe se ma consoleze pentru ca plangeam, plangeam cu lacrimi amare din cauza ca sunt o proasta. Dupa aceea se intoarce tata si incepe cu moralele lui:
-Ce a fost in capul tau sa-l aduci acasa si mai ales in camera ta?Ha? Mai ales ca ii si beat. Sti ca nu vrea sa ti se intample ceva rau, dar...
-Tata...stiu..., nu asta era intentia mea.spun eu in hohotete dupa care incep sa-i povesteasc tot, si de ce. Dupa cateva minute de liniste tatal meu imi spune nervos, mai sa ma bata:
-Gata...am hotarat...maine pleci in Konoha la verisoara ta Karin. O tipa roscata cu ochelari si foarte enervanta, dupa cate am auzit...adica am dedus din spusele parintilor.
-Dar... incerc eu sa spun, dar sunt intrerupta de mama, care avea o fata foarte ingrijorata. Nimeni nu ma intelege,inainte credeam ca cea care mi-a dat viata pricepe tot ce simt si ce se petrece cu mine, dar m-am inselat.
-Cred ca o sa-ti fie mai bine asa. O termini acolo liceul. Acum culcate. Mai vorbim maine.Noapte buna scumpa lui mama.
-Bine...noapte buna!le raspund parintilor mei cu o voce joasa si o mutra de iti vine sa stergi pe jos cu ea.
Ma pun in pat incercand sa adorm, desi nu prea pot dupa cele intamplate. Stiu ca parintii mei au dreptate, dar nu vreau sa plec, sa-mi las prietenii(de party ca de altceva nu). Stiu ca va trebui sa ma despart de ei maine si sa-i dau papucii lui Hiroshi...bagami-as p*** in tine...daca as avea una:))
_____________________________________________________
deci...am mai adaugat descriere si corectat din greseli...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Viata la maxim[+18] Empty
MesajSubiect: Re: Viata la maxim[+18]   Viata la maxim[+18] Icon_minitimeMar Iul 19, 2011 8:02 pm

Capitolul 2

Karin P.O.V:

Buna sunt Karin si am 17 ani. Sunt de aceeasi varsta cu Sakura, verisoara mea. Care se pare ca v-a veni sa locuiasca la mine pana va termina liceul. Din cate o stiu, este frumusica, dar nu mai frumoasa ca mine, sper, in fine. M-am gandit sa petrecem deseara in club in cinstea venirii ei. Poate o las sa-si faca de cap cu prietenul meu, Sasuke Uchiha, care are aproape 18 ani si este in aceasi clasa cu mine si Sakura. El este cel mai popular baiat din scoala, toate fetele umbla dupa el si bineinteles ca m-a ales pe mine. Nu suntem un cuplu, inca, dar eu cred ca el nu vrea sa admita asta, ca doar ma futa zilnic, nu?
Acum ma aflu in camera unde v-a sta verisoara mea. Este roz asa cum place si ei. Deodata aud cum imi suna telefonul si observ ca este brunetelul meu. Ii raspund si spun:
-Buna iubitel! Ce faci?
-Salut!Te astept in fata casei sa mergem impreuna la scoala. Miscate!ordona Sasuke
-Serios? Ce bine! Imediat sunt gata!!!spun eu incantata. Ma duc si ma imbrac cu o bluza decolatata, de o culoare rosie intensa si o fusta pana-n cur. Ies afara si il vad pe „ursuletul meu“ ca ma astepta. Era ciudat, fiindca el niciodata nu venea dupa mine. Il salut, dupa care el ma impinge in peretele rece al casei. Norocul nostru era si este, ca pe strada nu era nici un om. Acesta ma saruta violent, in timp ce cu mana lui dreapta isi desfacea fermuarul de la pantaloni. „Amicul“ lui iese la iveala, impreuna cu prezervativul. Acesta imi da chilotii deoparte si se impinge in mine. Facea miscari gen „sus-jos“, iar eu gemeam de placere. Dupa 10 minute de gemut, ne aranjam si ne indreptam catre scoala ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic. Intram in clasa,iar Sasuke se pune in ultima banca si isi ia o guma de mestecat. Eu ma pun in bratele lui si ma joc cu parul lui negru ca a abanosul. Acesta se juca cu chiloteii mei tanga de o culoare roz .Va intrebati ca de ce face asta in fata clasei? De fapt nimeni nu-l prea baga in seama, pentru ca jumatate din clasa face acelasi lucru sau ceva de genu´ in fata clasei, iar cealalta jumatate o face in baie sau intr-un loc retras.
Brunetul ma saruta si imi mangaie coapsele, facandu-am sa vibrez. Acesta isi introduce aratatorul si degetul din mijloc in „comoara“ mea. Si le misca inauntrul meu, iar in acest timp eu ii scot "prietenul" si i-o frec bine de tot pana un lichid alb si lipicios ii iese din el. Eu ma aplec si i-l ling cu pofta. Sasuke ma opreste facandu-mi semn ca vrea sa ma patrunda, dar eu refuz spunandu-i ca nu vreau ca poate ne prinde profu´. El continua sa insiste, iar eu tot refuz spunandu-i ca mai bine mergem la baie, dar chiar atunci a intrat profu´ Kakashi Hatake in clasa. El ne era si diriginte, avea parul argintiu si jumatate din fata ii era acoperita. Are 30 de ani si ne preda sexologia. Ciudat! Nu-i asa? Pai aceasta materia ni s-a bagat pentru ca el spune ca nu stim nimic despre asa ceva, cand defapt noi stim mai multe. Azi cica ne va invata cum trebuie sa ne protejam. Prostie!!! Toata lumea stie asa ceva...in fine. Mor de plictiseala asa ca-i ii cer lui Garra o pungulita de droguri. Garra este un tip roscat si are un frate, Kankuro si o sora blonda, Temari. Toti trei fac trafic de droguri si arme, cateodata. Orele trec incet , iar cand suna clopotelul alerg repede spre usa si le spun tuturor sa se opreasca pentru ca am ceva sa le spun. Toti se uitau oarecum mirati de comportamentul meu, dar eu incep sa le spun ce am de zis.


Sakura P.O.V:

Stau si ma uit pe fereastra avionului cum ne ridicam la cer si parasim Londra. Din cate am auzit de la Karin, Konoha este mai dezastruos decat Londra, asa ca nu stiu de ce parintii ma trimit acolo...in fine. Dupa multe ore de calatorit ajung la destinatie, iar acolo se pare ca ma asteapta matusa mea Kyoro. Aceasta ma saluta, dupa care o salut si eu. Ne indreptam catre taxi si plecam catre casa unde voi locui de acum in colo. Cand am ajuns am observat ca verisoara mea ma astepta in fata usii. Aceasta sare pe mine si imi spune:
-Bine ai venit verisoara scumpa!
-Bine te-am gasit!spun eu oarecum uimita de comportamentul ei.
Aceasta ma conduce in camera unde voi sta. Era spatioasa si avea un pat dublu, o noptiera, un dulap mare si o baie cu faianta de o culoare albastru-deschis. Roscata imi spune ca aici voi locui si daca am nevoie de ceva sa strig dupa servitoare. Imi pun hainele in dulap,iar toate lucrurile pe care le-am adus le asez undeva. Dupa 5 minute apare Karin in camera mea spunand:
-Sakura, in seara aceasta vom merge la club si te rog frumos sa-ti iei ceva sexy!
Eu auzind-o ma indrept catre dulap s-l deschid surprinzand-o pe fata.
-Ooo, atunci inseamna ca nu-i nicio problema cu hainele. Deci,...acolo ne vom intalnii cu viitorii tai colegi, mai ales cu super iubitul meu. Poate te las sa-ti faci de cap cu el.
-Nu mersi. Pastreazati-l.spun eu intorcand capul catre fereastra. Imi era umpic rusine pentru ca la varsta mea eram inca virgina. N-am ce face si ii spun acesteia, ca sa nu mai insiste, iar spune ca atunci ar trebui sa ma feresc de el ca el e un nebun, mai ales cand vine vorba de sex si fata frumosa. Eu raman socata cand aud acest lucru, dar imi revin.
Este ora 19:30, iar eu ma aflu in fata usii imbracata cu o fusta mini si tricou deasupra buricului, purtand o geaca subtire de piele. Karin vine si ea, imbracata intr-o rochita pana pe fundul ei bombat si niste pantofi de o culoare, rosu deschis. Iesim afara si ne indreptam catre club. Pe strada luminata de felinare baietii ne fluierau, iar eu si verisoara-mea fiind mai nebune de felul nostru ne dam decolteul umpic mai jos de locul lui, iar acestia parca inebuneau cand ne vedeau. Am ajuns, iar eu stau si ma uit imprejur. Era un club...vai de tine. Toata lumea se droga, dansau aproape dezbracati, iar muzica era data la maxim, asa cum era si viata lor.
-Haide sa-ti prezint pe cineva!spune roscata catre mine, iar apoi se indreapta catre bar. Eu o urmez indrepandu-ma oare cum aratau prietenii ei. Acolo...

_______________________________
sa spuneti dak v-a placut...
Sus In jos
Butterfly_ony

Butterfly_ony


Mesaje : 34
Puncte : 52
Reputatie : 0
Data de inscriere : 13/04/2011
Varsta : 28
Localizare : ..in lumea copilariei..

Viata la maxim[+18] Empty
MesajSubiect: Re: Viata la maxim[+18]   Viata la maxim[+18] Icon_minitimeMar Iul 19, 2011 8:14 pm

Fain
Imterzis adultilor=))Ca toti suntem sub 18=))
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Viata la maxim[+18] Empty
MesajSubiect: Re: Viata la maxim[+18]   Viata la maxim[+18] Icon_minitimeMar Iul 26, 2011 11:32 pm

vreau sa va zic ca nu am mai facut corectare la scris si nu la descriere...

Capitolul 3

Sasuke POV:

Stateam la bar, impreuna cu prietenii mei si o observ pe Karin cum se indreapta catre noi cu verisoara ei, Sakura. Cand o observ pe rozalie imi simt “mandria” cum se scoala. Avea un corp bine facut, iar bluza ei ii scotea in evidenta sanii ei mari si rotunzi. Se apropie de noi si ne vorbeste pe un ton mai seducator:
-Buna baieti, sunt Sakura, imi pare bine de cunostinta!
-Hey, frumoaso, imi pare bine sa te cunosc. Sunt Sasuke iar acestia sunt prietenii mei, cel roscat este Gaara si are o sora pe nume Temari care din pacate nu a putut sa ajunga, cel blond este Naruto iar cel cu parul lung prins intr-o codita la varfuri este Neji care are o sora pe nume Hinata, iubita lui Naruto. spun eu uimit de frumusetea ei.
-Iar eu sunt iubita lui neoficiala, se baga Karin in povesti ca deobicei impreuna cu prostiile ei.
-Haide sa mergem sa dansam, spun eu luand-o pe rozalie de mana indreptandu-ne catre multimea nebuna care dansa.
Aceasta se intoarce cu spatele catre mine si incepe sa danseze miscandu-si fundul ei bombat de “prietenul” meu, care incepea sa tremure de placere. Imi incolacesc bratele in jurul taliei subtiri a fetei si o trag usor catre mine si ii soptesc la ureche:
-Ce ar fi sa mergem intr-un loc mai retras sa ne cunoastem mai bine.
-Nu multumesc..., spune rozalia putin agitata si cred ca stiu de ce.
-Nu-ti fac nimic...iti jur...din pacate am deja o prietena..., ii raspund eu incercand sa o conving sa vina cu mine, chiar daca nu ii voi face nimic. Vreau doar sa o cunosc, dupa care vom trece la actiune, dar, din pacate va dura ceva dupa cum o vad.... .
-Juri pe "amicul" tau? intreaba Sakura chicotind.
-Da...jur..., spun eu aproape razand.
-No atunci haide. imi raspunde ea rosind umpic in obrajiori.
Amandoi ne indreptam catre cel mai retras loc din club, amenanjat. Intram in camera si ne asezam pe canapea. In camera se afla si o bara, si boxe pentru muzica, dar si o canapea si un pat. Incepem sa povestim, iar rozalia, dupa ce imi povestete o parte din povestea ei de viata, spun:
-Wow...n-am cuvinte...tu sa fi asa perversa?
-Dap...hai sa punem putina muzica...imi vorbeste Sakura senzual, dupa care da drumul la muzica si imi danseaza. Fata asta e...super...pana acum...sa vad cu e in pat. Danseaza, dupa care se apropie incet...incet de mine si se pune pe picioarele mele cu spatele, iar eu o prind de talie in timp ce ea isi freca fundul de „mandria“ mea care aprope ca mie se scoala. O intorc cu fata catre mine si ii gust din buzele ei carnoase si fine. Limbile noastre se luptau, in timp ce fata se incolaceste cu mainile ei fine de gatul meu, iar cu picioare de abdomenul meu. Ii prind parul ei roz si moale intre degetele mele, adancind sarutul. Cu o mana o tin de talie, iar cu cealata ma strecor sub fusta acesteia pe la chilotei ei tanga, presupun. Fata dandusi seama ce vreau sa fac, sare ca arsa din bratele mele tipand:
-NU!!!
-Calmeaza-te nu-ti fac nimic, vroiam sa fiu sigur daca esti virgina, spun eu putin dezamagit. Fata vazand acest lucru, incepe sa-mi povesteasca cealalta parte de poveste, care si aceasta m-a lasat mut. Ce iubit nenorocit a avut, chiar daca si mie imi place sa ma culc cu multe fete, ori ma abtin ori le cuceresc inainte. Cred ca am sa-i fac pe plac...si mie si iei, numai bine.
-Ce-ar fi ca intr-o seara sa o facem lata? Iti promit ca va fi ceva special.ii soptesc fetei la ureche.
-Pai...nu stiu...imi este putin frica...as vrea sa fie si din iubire...
-Mama mia...cate pretentii...ce zici...o saptamana, doua,sa fim impreuna si dupa aceea mai vedem.
-Si Karin...ai spus ca e iubita ta..., imi spune tanara fata putin dezamagita.
-Defapt nu e prietena mea...Sincer sa-ti spun mie imi este frica sa am o iubita, o relatie stabila...si...oricum ea ma crede un trofeu, deci nu e nici-o problema.
-No atunci ne-am inteles...


Sakura POV:

E de treaba frumuselul asta. Cred ca merita si el ceva, dupa atata stat. Ma indrept catre bara si dau drumul la muzica, dupa care ma apuc sa dansez. Se uita umpic ciudat la mine, dupa care-si revine. Dupa 5 minute de dansat il vad pe brunet cam plictisit, asa ca eu am inceput sa-mi dau hainele jos, ramanand doar in lenjeria intima. Il observ cum se incalzeste, asa ca ma apropii de el si il sarut apsat, timp in care ii desfac slitul scotandu-i la iveala „mandria“. Era mare...hey Sakura la ce te mai gandesti si tu... .
-Ce faci?ma indreaba calm brunetul
-Meriti ceva...nu?...ca te vad cam plictisit...ii soptesc eu baiatului inrosinduma in obraji?? Sakura, ce doamne nu-mi spune ca te-ai indragostit. Ce spun eu acolo???
-Cum vrei...spune acesta dandu-si tricoul negru, care-l purta, jos si sarutandu-ma scurt pe buze. De fiecare data cand ma saruta simt fiori pe sira spinarii. Ma apuc si ii ling „prietenul“ de sus in jos, foarte incet. Dupa 2 minute incep sa o bag pe toata-n gura si o ling si o sug timp in care imi pun singura intrebari de-an proasta, dupa care simt mana baiatului prin parul meu, jucandu-se cu suvitele mele. I-o frec bine de 5 ori, dupa care i-o bag inapoi in pantaloni si ii inchid. Incep sa-i sarut pectoralii si sa-i ling, dupa car incep sa-i sarut buzele. Dupa 15 minute, ne imbracam si vreau sa ies din incapre, dar doua brate puternice ma trag inapoi. Era Sasuke care incepe sa ma sarute in timp ce cu o mana imi masa posteriorul, iar cu cealalta ma tinea de talie. Chiar in acel moment intra pe usa...


Capitolul 4

Karin POV:

Ma aflu pe holulul clubului cautandu-o pe Sakura si Sasuke. Ce imi spune ca sunt impreuna, pentru ca iubitelul meu nu poate rezista prea mult. Am verificat aproape toate incaperile, cand ajung in dreptul ultimii usii, o deschid si mare mi-a fost mirarea sa-i vad pe „iuby“ si verisoara-mea impreuna. Il vad pe brunet cum mana lui masa fundul rozaliei si cum buzele lui i le gusta pe ale fetei. Nu sunt suparata fiind ca m-am obisnuit cu astfel de gesturi. Tusesc fals pentru a le atrage atentia celor doi, care au inceput sa ma enerveze deja. O vad pe Sakura cum se desprinde din bratele puternice ale baiatului si se intoarce catre mine.
-Hey...Karin...imi spune Sakura simtindu-se putin vinovata, dar i-o tai.
-Sakura nu te scuza ca n-ai de ce. Trebuie sa plecam. Dute si asteapta-ma la bar impreuna cu colegii nostrii.
-Bine, spune rozalia salutandu-l pe brunet din priviri. Dupa ce a plecat ma asigur ca usa este inchisa, dupa care ma indrept catre Sasuke cu pasi marunti.
-Ce vrei?ma intreaba acest nervos pentru ca l-am intrerupt.
-Nimic, numai sa-ti spun ca de maine nu mai ai ce cauta cu verisoara-mea.
-Cine esti tu? Mama mea? Iubita mea nu esti, din cate stiu eu...
-Inseamna ca eu sunt o jucarie pentru tine!tip eu la brunet, dupa care imi trage o palma si imi spune foarte calm:
-Da asta esti, si nu mai tipa degeaba. Acum dezbracate, nu va dura mult ca doar Sakura te asteapta.
-Nu mai vreau sa fiu jucaria ta. Eu plec . Pa!
-Nu asa de repede. Ce ar fi sa te fut in seara asta si de maine gata. O sa-ti para rau daca refuzi. Oricum de maine bombonica roz va fi iubita mea REALA, spune brunetul luandu-a de brate si aruncandu-ma in pat fara sa mai astepte raspunsul meu. Ma obliga sa ma descarc, dupa care se dezbraca si el.. Amandoi am ramas aproape dezbracati, eu in chiloti, iar el in boxeri. N-am ce face si intru in joc. Imi da chiolotii jos, iar el, boxerii. Ma patrunde fara sa ma anunte, iar eu tip catre el:
-Aaaa...Sa-su-ke....mai...in-cet....aaaaaa....te -rog...aaaa
Acesta imi asculta rugile doar dupa 2 minute de miscari dute-vino. Miscarile le facea mai incet, dar mai adanci.
-Ahhh....maaai adaaaaanc....ahhhh, spuneam eu din cauza placeri. Dupa 5 minute iesim ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat.


Sakura POV:

Era cam linistita verisoara asta a mea, in fine. Ma aflu la bar impreuna cu viitorii mei colegi. Toata lume ma lua la intrebari pana-l aud dintr-o data pe roscat, adica Garaa:
-Ai luat vreodata droguri.?
-Ha? Nu, doamne fereste-ma!!! Si nici nu voi lua vreodata!tip eu din cauza ca eram socata de intrebarea baiatului.
-Nu? Aici toata lumea se drogheaza, dar asta vei face si tu cand vei fi dezamagita. Deci cand vei avea vreodata nevoi vii la mine. Poti sa vii la mine pentru orice, chiar pentru orice, spune adolescentul apropiindu-se de mine si sarutandu-ma. Nu sunt uimita de gestul acestuia din cauza ca majoritatea baietilor pe care ii cunosc au facut asa. Nu ii raspund sarutului, ci il idepartez.
-Am pe cineva...ma rastesc eu la el.
-Mmm...pacat...nu stii ce pierzi. Chiar atunci s-au intors Sasuke si Karin. Ma intreb de ce au stat atata, sigur are legatura cu mine. Dar voi afla eu acasa.


Capitolul 5

Sakura POV:

In fata barului ne astepta o masina de lux neagra. Karin vine la mine si imi spune sa mergem. Ii salutam pe viitorii mei colegi, dar nu inainte de ai vedea privirea perversa a brunetului, care incepe sa-si muste buza inferioara. Ne urcam in masina, iar dupa vreo 15 minute am ajuns acasa, fara ca una dintre noi sa spuna ceva pe tot parcursul drumului. Intram in casa, iar eu ma indrept catre camera mea. Ma imbrac in pijamalele mele cu Hello Kity, dupa care ma intind in pat si ma gandesc la tot ce s-a petrecut in aceasta seara. Dupa vreo 10 minute aud doua batai in usa de lemn. Las acea persona sa intre in camera mea. Era chiar Karin. Se aseaza pe pat si ma intreaba curioasa:
-Sakura...am vorbit cu Sasuke si mi-a spus ca veti fi de maine, iubiti. Este adevarat?
Imi las capul in jos de rusine pentru ca am "tradat-o", intr-un fel pe verisoara-mea.
-Da, raspund eu scurt evitand privirea fetei.
-Bine. Dar sa ai grija, eu te-am prevenit. Sa nu te miri, daca te insala cu orice fata din scoala! spune roscata parca vrand sa ma faca sa renunt la bunet.
Dupa aceasta scurta conversatie ne spunem una la alta noapte buna, iar Karin pleaca. Sting lumina si stau si ma gandesc cum de am putut sa ma las asa la un baiat. Nici nu-l cunosc chiar asa de bine si deja sunt iubita lui. Dar parca nu i-am putut rezista. Vai...vai...si cand ma saruta...saruta minunat, sunt in al noua-lea cer. Nici un baiat nu m-a facut sa ma simt asa. Cred ca maine va fi o zi luuunga, asa ca mai bine ma culc, dupa o asa no... . Sirurile gandurilor si vorbitul cu mine insumi, imi sunt intrerupte de catre telefonul meu care se pare ca a primit un mesaj. Imi intind mana catre noptiera si imi iau mobilul si observ ca este un mesaj chiar de la...Sasuke? Imi simt obrajii cum mi se incalzesc, cand ii vad numele. Cred ca de data asta chiar m-am indragostit. Ma uit spre telefon si vad ca maine dimineata ma asteapta in fata casei sa mergem impreuna la scoala. Ii trimit mesaj spunandu-i ca am sa-l astept. Dupa care intru in lumea viselor, iar roseata din obraji disparand .
A doua zi venise, iar eu nu stiu cu ce sa ma imbrac. Ma plimb de colo, colo pana gasesc ceva mulat si decoltat. Cobor repede jos, dar nu inainte de a ma machia. Observ ca verisoara asta a mea nu este gata, asa ca ma duc si-mi iau micul dejun. Dupa aceea ma incalt, imi iau ghiozdanul roz cu pietricele si ies din casa. Il vad pe brunet spijinit cu spatele de peretele casei si stand cu mainile in san, asteptandu-ma. Ma indrept catre el si il sarut pe obraz dupa care ii spun ca trebuie sa plecam, dar el ma opreste intreband, cu o fata din aceea de pervers:
-Numai atat primesc?
-Pai...o sa primesti in viitor, mai mult... . ii raspund eu chicotind dupa care ma intorc si ma indrept catre brunet. Stau in fata lui si ma uit in ochii lui, care imi dau fiori pe sira spinarii. Stam si ne uitam in ochii unui altuia, pana cand brunetul ma prinde de talia mea subtire si ma saruta apasat, strecurandu-si mai apoi limba in gura mea mentolata. Nu stam mult pentru ca din nou suntem intrerupti de catre Karin, care se pare ca a terminat.
-Mai, mai ce avem noi aici. Doi porumbei care se pare ca i-am intrerupt. Haide sa mergem. spune roscata parca geloasa. "Nu va las eu singuri. Daca eu nu-l pot avea pe Sasuke, nimeni nu-l poate avea"isi spune Karin in minte.
-N-ai masina? Dute cu ea! raspunde brunetul parca enervanduse.
-Nu e treaba ta UCHIHA. Fac ce vreau. Vreo problema?
-Da...foarte multe...pocitanie imputita
Asa au continuat ce-i doi sa-si dea replici, pana i-am oprit eu. Din pacate am mers impreuna cu Karin, care nu mai tacea. Cand ajungem in curtea scolii toata lumea "sare" pe mine si Sasuke intrebandune tot felul de chestii. Pe brunet, cum de are o iubita ca mine, iar pe mine cum de am iesit cu el. Din fericire am fost intrerupti de catre clopotelul scolii care suna continuu, anuntand inceperea orelor. Intram in clasa, iar Sasuke ma "pofteste" sa stau langa el la ore, dar din pacate sare vara´mea spunand ca ea sta acolo. Se cearta cei doi pana cand intra profu´ de sexologie Laughing Laughing Laughing . Cand ma gandesc la chestia asta imi vine sa rad de numai pot. Acesta ma pune sa ma prezint dupa care ma pune sa stau langa Garaa, ceea ce nu-i convine lui Sasuke. Profesorul incepe sa predea, iar eu eram ce mai activa. Ceilalti stateau si luau droguri sau ascultau muzica. Restul orelor au trecut foarte repede. Dupa ore Sasuke m-a condus acasa si am mai povestit. Am aflat ca el nu prea ia droguri, ceea ce ma bucura. Timp de o saptamana totul a fost super, pentru ca verisoara mea se pare ca s-a imbolnavit, asa ca nu s-a mai bagat nimeni intre mine si brunet. Chiar mi-am facut niste prietene si inca o dusmanca. Dusmanca fiind Ino, o blonda prostituata, prietena buna cu Karin, iar prietenel mele fiind trei fete: Temari, o fata blonda cu parul prins in patru codite si foarte crazy, TenTen, o fata bruneta, cu doua cocuri si care stie sa dea cele mai bune sfaturi, iar Hinata, o fata foarte timida care este iubita lui Naruto, bufonul clasei, dar si prietenul cel mai bun al brunetului.
Vineri, ziua cea mai asteptata de toti pentru ca vine week-endul, ma intalnesc cu Sasuke si vad ca este schimbat. Poarta bluza de trening cu gluga pe cap, fara ca fata lui sa se vada, ceea ce era ciudat pentru el. Incerc sa aflu ce este cu el, dar acesta refuza sa-mi raspunda. Toata ziua am stat si m-am uitat la el. Eu si chiar prietenii lui, eram inggrijorati, asa ca am hotarat ca dupa ore sa vorbesc foarte serios cu el. Asa am si facut. Dupa ore am ramas singuri in clasa, iar eu ma indrept catre el.
-Ce s-a intamplat? Te implor...spune-mi.
-N-am nimic, Sakura!imi raspunde brunetul incercand sa plece, dar nu stiu cum de am facut de l-am prins chiar de gluga descoperindu-i fata cu vanatai.
-Sa-su-ke...ce ai facut? Ce ai patit?il intreb eu speriata.
-Nimic...
-NIMIC...Asta ti se pare nimic? Te rog spune-mi! Doar sunt iubita ta...te rog... il rog eu pe Sasuke vrand sa aflu cine i-a facut asta.
-Bine...dar prima data sa mergem acasa, sa nu ne auda cineva! imi raspunde brunetul neavand de ales. Ne ducem acasa la el, iar eu ii ingrijesc ranile in timp ce el imi povesteste ce s-a intamplat. Aflu ca persoanele care l-au batut au fost 3 la numar si ca l-au batut fara motiv. Seful lor era de fata si il jignea pe brunet. Dupa descrierea iubitului meu ranit, ma gandesc ca poate sa fie chiar ....?
______________________________________________

gata trei capitole postate :-w nu astept comm-uri, dar sa stiti ca o vreme nu voi mai posta Wink...app ma scuzati ca nu prea am descriere la 3, 4 si 5 dar is mai vechi capitolele
Sus In jos
┊ ĐξV ┊

┊ ĐξV ┊


Mesaje : 18
Puncte : 26
Reputatie : 0
Data de inscriere : 03/08/2011
Varsta : 25
Localizare : in punga cu floriceleee....

Viata la maxim[+18] Empty
MesajSubiect: Re: Viata la maxim[+18]   Viata la maxim[+18] Icon_minitimeMier Aug 03, 2011 9:41 pm

hei yo ! buna iubita geek deci , ideea ficului e interesanta , of doamne ce sugative is saku si karin lol! in fine sa incepem cu inceputul , nu ? What a Face

asta e critica pe toate capitolele 1-2-3-4-5

Titlu : pai ce sa zic , se potriveste de minune cu intregul continur al ficului , deci intr-o concluzie e destul de bun .

Ideea : saku sugativa , parca nu am mai intalnit o astfel de idee dar , sasuke un golan si o " curva " de barbat am mai vazut prin multe ficuri . Deci e 50% originala .

Aspect : pai nici aici nu prea am ce sa zic , scrie frumos "capitolul 1 " si / sau "sasuke pov" sau "sakura pov" deci asta e bine . Ai scris si cu nuante diferite , e bine dar , cand incepi o noua idee adica uite un exemplu : atunci cand au intrat in acea camera din glub saku si sasu puteai incepe fraza de la capat si atunci spunei ce faceau in camera , cum au povestit , dupa care enter , si incepeai sa spui faza cu dansul la bara . Asta-i un exemplu , ca sunt idei noi , adica cand treci de la o actiune la alta . Mai departe ai zis "bagami-as p*** in tine...daca as avea una:))" ma deranjeaza *emoticonul* , in ficuri nu pui emoticon , ca este un fic *fan fiction* , intr-unul trebuie sa scrii cuvinte nu semne , ai inteles ?! bun mai departe , ai spus "NU" , "UCHIHA" si nu mai stiu ce , scris mare , nu e frumos , ca strica aspectul ficului , daca scrii cu litere mici sa stii ca intelegem perfect ce ai vrut sa spui , nu-i nevoie de majuscule . La aspect cam atat , treem mai departe .

Descriere : in mare parte stai bine cu descrierea . Atunci cand a fost "violata" (pun ghilimele pentru ca inca nu fusese patrunsa) trebuia sa descri mai bine sentimentele , adica puteai sa o faci , trebuia sa spui ca-l urasti , sau e'o stiu , nu am inspiratie acum , in mare parte trebuia sa descri sentimentele de ura pentru fostul iubit . Ficul asta al tau , nu e + 18 , e hentai la greu geek . Totusi ce fel de fata care-si considera amicul , iubit si-ar lasa vara sa-si faca de cap cu el ? Suspect ce e aici , volei uman , saku da la karin , karin la saku , cum vine asta imprumut de iubiti , sau cum ? zau scratch tu daca ai avea un iubit nu cred ca ai zice unei fete "i-al si tu pentru o noapte , dupa mi-l dai inapoi " tongue ce zici , merge ? in fine mai departe , si cu descrierea stai bine , cchiar e ok dar , nu descri patrunderile , cand a f***t-o pe karin , stiu ca ai spus din perspectiva ei , si iti permiteai sa zici mai multe de acea patrundere , adica na , tu le ai cu hentai-ul nu eu geek dar zic asa , puteai sa spui ca isi da jos boxeri si se pregates-te sa ma patrunda , apoi intra in forta si chesti Razz si nu vorbesc de momentul din acea camera/club , vorbec de peretele casei , atunci trebuia mai multa descriere . In rest la supt lol! unii ar spune ' i-o sug repede si gata " Laughing dat tu spui de jos in sus , din stanga in dreapta lol! in fine nu-i domeniul meu hentaiul si tu chiar tye descurci , deci draga tine-o tot asa !

Dialog : nu-i sec , ceea ce este perfect .

Actiune : ai unele paragrafe in care grabesti actiunea , cum spuneam acel moment in care karin si-a tras-o , si alte momente in care nu ai descris sentimentele asi astfel grabesti actiunea . Orele alea chiar ca trec prea repede , kakashi proful de sexologie ? scratch in fine e a ta idee si-mi oarecum imi place . Axeaza-te pe sentimente si descriere cu tot cu profunzimea lor , as actiunea nu va mai avea nici o tenta de graba .

Greseli de ortografie / tastare

Capitolele 1-2


fute - futa ( care de fapt ar fii trebuit scris " f*ta , pentru ca e un cuvant obscen )
sex - s*x (ti-am zis mai sus de ce)
curva - cur*a
galacie - galagie
povesteasc - povestesc
futa - fute - fu*e
putu - putut
pula - p*l*
hohotete - hohote
lui mama - mamei ( pentru ca "lui" este articol posesiv pentru masculin , femininului i se pune la sfarsit mamei "ei" )
sa-mi las prietenii(de party ca de altceva nu) - parantezele alea strica aspectul , deci nu le mai folosi
partiile - partile
chilotii - chiloti
„ursuletul meu'' - "ursuletul meu " pentru ca daca pui acele ghilimele („“) iti indica spusele cuiva , dar ace;le cuvinte (ursuletul meu) nu erau spusele nimanui , era un fel de alintare deci trebuiau aceste ghilimele " * "
„Amicul“ - aceeasi poveste , "amicul"
gaara - gaara
"sus-jos" - in cazul tau era inainte-inapoi
feresc de el ca [i]el[/u] e un - asta e o fraza care ma deranjat , din cate observi si tu e o repetie , una dupa alta , crezi camerge , mie nu-mi place cum suna deci ar fii mers " feresc de el ca e un ..."

Capitolele 3-4-5

amenanjat - amenajat
mie - mi
descarc - dezbrac
'miscari "dute-vino" . Miscarile le facea ...'- aici ai alta repetie , dar totusi parca mai merge , fata de cealalta , dar tot e repetie . "miscari dute - vino . Le facea..." (stii , se subintelege ca miscarile erau facute )
garaa- doar o singura data ai nimerit numele astuia si tine minte e gaara ( dupa "g" doi "a" )
ce - cea
UCHIHA - nu mai folosi majuscule !
profu de sexoologie Laughing Laughing Laughing - intr-un fic nu se pun emoticoane !
week-endul - weekend-ul ( este week - saptamana si end - sfarsit (wekend) - (sfarsit de saptamana) si acel "-ul" e un articol . )


poi gata ai scapat , deci vreau ca la urmatorul capitol sa ma faci sa plang , doi iubiti , adica karin il considera iubit pentru ca il iubeste (asa e logic) dt tu nu ne arati asta , ba din contra il da sakurei si din aceasta intamplare puteai sa ne povestesti din perspectiva ei , asa puneai multe sentimente , oate plangeam si eu Twisted Evil in fine tare ideea , astept nextul

Ja Na !
Sus In jos
http://w-las.forumgratuit.ro/
Vizitato
Vizitator




Viata la maxim[+18] Empty
MesajSubiect: Re: Viata la maxim[+18]   Viata la maxim[+18] Icon_minitimeJoi Aug 04, 2011 7:40 pm

in sfarsit cineva care critica Smile ...iti multumesc foarte mult ca mi-ai spus ce am gresit :*...am sa incerc sa repar, mai ales ca acum ii vacanta, capitolele acestea le-am facut acasa cand era mama...deci cred ca va inchipuiti voi ce se auzea tastatura, in fine...iti sunt foarte recunoscatoare, si sa sti ca; Karin il considera pe Sasuke un trofeu, ea il place pentru aspect si pentru ca e cel mai popular Very Happy...celelalte cap care le voi posta(peste o saptamana, doua) sper sa fie mai bine..
PS: Am 13-14 ani, nu ma pricep eu chiar asa la chestii hentai Laughing
Sus In jos
┊ ĐξV ┊

┊ ĐξV ┊


Mesaje : 18
Puncte : 26
Reputatie : 0
Data de inscriere : 03/08/2011
Varsta : 25
Localizare : in punga cu floriceleee....

Viata la maxim[+18] Empty
MesajSubiect: Re: Viata la maxim[+18]   Viata la maxim[+18] Icon_minitimeJoi Aug 04, 2011 10:28 pm

okey dar sa stii ca poti posta mai repedeeee Twisted Evil in fine oricum imi place ficul , deci nextul , vreau sa vad cum si-o vor trage sasu cu saku afro
Sus In jos
http://w-las.forumgratuit.ro/
Continut sponsorizat





Viata la maxim[+18] Empty
MesajSubiect: Re: Viata la maxim[+18]   Viata la maxim[+18] Icon_minitime

Sus In jos
 
Viata la maxim[+18]
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» O viata reeala a unei pustoaice de 14 ani

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Love never die :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Naruto Fics-
Mergi direct la: