Love never die
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Love never die

Aici lasati imaginatia sa zburde libera.
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Sugesti pentru Forum

In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Sugesti pentru Forum Empty
MesajSubiect: Sugesti pentru Forum   Sugesti pentru Forum Icon_minitimeMar Sept 06, 2011 8:59 pm

Daca aveti vreo sugestie pentru forum, pentru al imbunati. Dragi administratori scutzati ca am postat acest subiect, dar am niste propuneri/sugesti pentru foum, daca nu va place topicul puteti sa-l stergeti, nu ma supar Razz

Am o propunere, cum ar:
-sa se puna mai multe emoticoane, de exemplu vreau sa pun pupici Smile) si nu este nici un emoticon cu asa ceva...daca vreti un site cu mai multe emoticoane vi-l dau eu Very Happy
-ar cam trebui mai multe subforumuri, vreau sa postez unele "chestii" si ma tot gandesc unde Laughing , spre exemplu topicul asta Razz
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Sugesti pentru Forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti pentru Forum   Sugesti pentru Forum Icon_minitimeDum Sept 25, 2011 6:49 pm

Mai am niste sugesti si sper ca cineva sa le puna in aplicare, daca nu puteti sa inchideti forumul ca sta degeaba =))Smile)=))
Deci mai zic doar cateva idei, ca am o mie si nu vreau sa va stresez asa deodata =))
-Pai, ar mai trebui, stiu si eu niste reguli pentru ragurile: Membru Apreciat, Important si Premiant. Vreau sa stiu cand un membru poate primi un astfel de rang, adica eu is cea mai activa de pe forum=)) mai activa ca si administratorii=))(fara suparare) iar cei inactivi primesc rang, aceste ranguri, nu ca vreau un rang, nici nu ma intereseaza, dar ar cam trebui putina ordine.
-Altceva, niste reguli pentru chat, din cate am citit am observat ca numai pentru Ficuri este scris regulamentul mai mult. De exemplu: Am voie sa injur pe chat? sau Am voie sa dac SPAM? Spamul este cel mai important lucru...adica pot sa vorbesc despre ce film imi place intr-un subiect despre naruto?`=)) daca da..atunci yeeeee=)) sper sa se rezolve aceste putine chesti, mai am, dar am sa le scriu dupa ce reusesc sa raspund la mesajele de pe celalalt forum, pfuii is multe =))
Sus In jos
 
Sugesti pentru Forum
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Aici anunt cand imi schimb numele de pe forum.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Love never die :: Sasuke&Sakura :: Parerea ta despre forum-
Mergi direct la: